SK
NovéVyrobené v Nemecku
Microbiome 360° Črevo pre deti
Uhlíkovo neutrálni. A tak to aj zostane.Zaviazali sme sa zostať uhlíkovo neutrálni, používať minimálne, recyklovateľné balenie a vyhýbať sa zbytočným materiálom.
Microbiome 360°Črevo pre deti

Test črevného mikrobiómu pre deti: analýza črevnej mikroflóry v piatich vekových štádiách

€229,00Vrátane DPH. Doprava sa vypočíta pri pokladni.
Už čoskoro

Viac než obyčajný test čreva. Celý mikrobióm tvojho dieťaťa dekódovaný a analyzovaný.

S testom Microbiome 360° Črevo pre deti ponúka Bactera jednu z najpokročilejších dostupných analýz črevného mikrobiómu pre deti. Bežné testy čítajú iba jednotlivé gény. My dekódujeme celú DNA jednej vzorky stolice pomocou shotgun sekvenovania a identifikujeme baktérie, huby a klinicky významné organizmy až na úroveň druhov, v porovnaní so zdravými deťmi v rovnakom vývinovom štádiu.

Vzorku analyzujeme priamo u nás v Nemecku, s pokročilou bioinformatikou a podľa najvyšších vedeckých štandardov. Výsledkom je komplexný pohľad na mikrobióm tvojho dieťaťa: zrelosť primeraná veku, diverzita, funkčný potenciál a ďalšie kľúčové oblasti zdravia tvojho dieťaťa.

Jeden test. Analýza 360°. Kompletná DNA. Hlbšie poznatky.

  • Zrelosť mikrobiómu pre vekové štádium tvojho dieťaťa
  • Diverzita, dominancia a rovnováha ekosystému primerane veku
  • Kľúčové mikróby pre dané štádium s kontextovými štítkami
  • Funkčný potenciál vyčítaný priamo z génov
  • Prispôsobenie mlieku, ekológia Bifidobacterium a využitie HMO (dojča)
  • Ekologický prechod a sieť krížového kŕmenia (batoľa)
Najprv vyber vekové štádium: riadi celú analýzu a mení príklady na tejto stránke.
Už čoskoro

Daj si poslať upozornenie, keď bude produkt dostupný.

Jeden e-mail, hneď ako sa bude dať objednať Microbiome 360° Črevo pre deti. Dátum uvedenia zatiaľ nie je stanovený.

Zadaj platnú e-mailovú adresu.

Ďakujeme, si na zozname.Pošleme ti jeden e-mail, hneď ako sa bude dať objednať Microbiome 360° Črevo pre deti.

Produkt: Microbiome 360° Črevo pre deti

Vedecká metodológia na najvyššej úrovni
Analýza v Nemecku s vlastnými bioinformatickými postupmi
V súlade s GDPR, maximálne zabezpečenie údajov
Poháňame mikrobiómovú revolúciu v Európe
Microbiome 360°Črevo pre deti
€229,00
Doprava sa vypočíta pri pokladniPodmienky dopravy
Náhľad

Microbiome 360° Črevo pre deti je stále vo vývoji

Analýza a správa ešte nie sú vo finálnej podobe a do uvedenia sa ešte môžu zmeniť. Nasledujúce časti ukazujú, ako by správa mohla vyzerať a aké analýzy robíme.

Rozdiel

Jedna vzorka stolice, vyhodnotená podľa veku tvojho dieťaťa

Črevné spoločenstvo päťmesačného bábätka sa vôbec nepodobá tomu deväťročného dieťaťa. Preto každú hodnotu porovnávame so zdravými deťmi v rovnakom vekovom štádiu a uvádzame analýzy, na ktorých v danom štádiu záleží.

VekPorovnané so správnou referenciou

Tá istá hodnota znamená niečo iné v 5 mesiacoch a v 9 rokoch. Každý ukazovateľ porovnávame so zdravými deťmi v rovnakom vývinovom štádiu, v piatich vekových štádiách od 0 do 17 rokov.

DruhyBaktérie a huby, presne rozlíšené

Shotgun metagenomika zistí, čo tam naozaj je, až na úroveň druhov, vrátane Bifidobacterium longum subsp. infantis a kvasiniek z panelu húb, v tom istom sekvenačnom behu.

GényČo spoločenstvo dokáže

Trávenie mliečneho cukru, fermentácia vlákniny, butyrát a ďalšie schopnosti vyčítame priamo z génov, spolu s organizmami, ktoré ich nesú.

NavždyTvoje surové dáta zostávajú tvoje

Súbory FASTQ a surové abundancie zostávajú k dispozícii na stiahnutie a uloženú vzorku možno znova analyzovať, ako tvoje dieťa rastie a veda napreduje.

Tvoja správa

Čo získaš: správu, ktorá vysvetľuje črevo tvojho dieťaťa, nielen počíta

Pri každej hodnote vidíš porovnanie so zdravými deťmi v rovnakom vekovom štádiu, čo znamená a čo robiť ďalej. Správu používaj interaktívne v portáli alebo si ju stiahni.

  • Interaktívne v portáliNa počítači aj v mobile, kedykoľvek dostupné na my.bactera.de. Správu si môžeš stiahnuť a zdieľať, napríklad so svojím pediatrom.
  • Najvyšší vedecký štandardVeľmi hĺbková analýza s 10 miliónmi párových čítaní (paired-end reads) na vzorku, vyhodnotená oproti referenciám zodpovedajúcim veku. Na požiadanie zvýšime hĺbku sekvenovania na 25 miliónov čítaní: kontaktuj nás pred objednávkou cez našu kontaktnú stránku alebo na info@bactera.de.
  • Surové dáta v ceneSúbory FASTQ a tabuľky abundancie na stiahnutie
Na prvý pohľad, vekové štádium: dojčaUkážková ilustrácia zo správy
Zrelosť mikrobiómuVyvíja sa podľa očakávanípre 5-mesačné dieťa, spoločenstvo zamerané na mlieko
Prispôsobenie mliekuSilnéDominancia Bifidobacterium, zdravý vzorec dojčaťa
Využívanie HMOÚplný využívateľplne vybavené na trávenie cukrov materského mlieka
Ekológia imunitnej tolerancieDobre zastúpenéznaky spojené s toleranciou prítomné primerane veku
Dozrievanie primerané vekuNapreduje dobrespoločenstvo po odstavení sa vyvíja podľa plánu
Kapacita tvorby butyrátuUsídlenásieť fermentujúca vlákninu je na mieste a je pevná
Šírka spektra vlákniny a sacharidovDobré na daný vekteraz dostatočne široké, s priestorom na rozšírenie
Spoločenstvo strážcovSilná kolonizačná rezistenciaanaeróby usídlené, nevítaní votrelci držaní nízko
Rovnováha ekosystému primeraná vekuDobre vyváženézrelé spoločenstvo zamerané na vlákninu u 5-ročného dieťaťa
Motor fermentácie vlákninySilný a širokývybavený na mnohé rôzne rastlinné vlákniny
Kapacita tvorby SCFAVysoké na daný veksilná recyklácia butyrátu, propionátu a laktátu
Odtlačok stravovacieho vzorcaRastlinne pestrýširoký odtlačok vlákniny s dôrazom na rastlinnú stravu
Rovnováha ekosystému primeraná vekuVyváženézrelé spoločenstvo dospelého typu, s miernym sklonom k menšiemu množstvu vlákniny
Fermentácia vlákniny a SCFATrochu nízke na daný vekkapacita tvorby butyrátu a fermentácie vlákniny pod typickým rozsahom
Odolnosť / redundanciaStrednáviacero taxónov dokáže zastať kľúčové úlohy, použiteľná bezpečnostná rezerva
Reakcia na stravuPriestor na pestrejšiu vlákninunajjasnejšia a najlepšie uchopiteľná páka v profile tvojho dieťaťa
Rovnováha ekosystému primeraná vekuZrelé, v rozsahu dospelýchdobre vyvinuté spoločenstvo, referencia rozdelená podľa pohlavia
Kapacita SCFA a vlákninySilnérobustný aparát na tvorbu butyrátu a mastných kyselín s krátkym reťazcom
Rovnováha vlákniny a bielkovínPrevaha bielkovín, pridaj vlákninuproteolytická fermentácia mierne predbieha fermentáciu vlákniny
Metabolický funkčný profilOdolnýširoké, redundantné funkcie, stabilný ekosystém

Každé vekové štádium začína vlastnými štyrmi hlavnými zisteniami. V analýzach nižšie prepni štádium a uvidíš ďalšie príklady.

Čo sa testuje

Čo pokrýva Microbiome 360° Črevo pre deti

Vyber vekové štádium svojho dieťaťa a analýzy sa prispôsobia: každé štádium má vlastné referenčné hodnoty, vlastné kľúčové mikróby a vlastné časti správy.

5Vekových štádií od 0 do 17 rokov
10 miliónovPárových čítaní na vzorku
DruhyBaktérie a huby, presne rozlíšené
10 až 15Analýz na vekové štádium
VekZodpovedajúca zdravá referenčná skupina
Akčný plánOsobný plán pre dané štádium
NavždyPrístup do DNA banky
Krok 1 · Vyber vekové štádium svojho dieťaťa
Ukážková správa dieťaťa vo veku 5 mesiacov
01 / 15

Na prvý pohľad

Hlavné zistenia zo stolice tvojho bábätka v porovnaní so zdravými deťmi v rovnakom vývojovom štádiu. Celkový obraz: spoločenstvo primerané veku a prispôsobené mlieku, v ktorom je prítomný kľúčový dojčenský organizmus B. infantis, so silnou kapacitou trávenia mlieka.

Hlavné zisteniaUkážková ilustrácia zo správy
UkazovateľVýsledok tvojho bábätkaHodnotenie
Zrelosť mikrobiómu4,9 mes.Vyvíja sa podľa očakávania
Index adaptácie na mliekoP76Silný pre daný vek
Kapacita využitia HMOP78Vysoká pre daný vek
Kapacita tvorby butyrátu (z vlákniny)P8Normálna pred odstavením
02 / 15

Zrelosť mikrobiómu

Ako presne spoločenstvo tvojho bábätka zodpovedá stupňu vývoja, ktorý očakávame v 5 mesiacoch, náš hlavný vývojový ukazovateľ. Zodpovedá zdravým dojčeným deťom vo veku približne 5 mesiacov: spoločenstvo zamerané na mlieko, s nízkou diverzitou a bohaté na Bifidobacterium je presne to, čo teraz očakávame.

Vývojové hodinyUkážková ilustrácia zo správy
UkazovateľVýsledok tvojho bábätkaHodnotenie
Odhad zrelosti4,9 mes.Podľa očakávania v 5 mesiacoch
Podoba spoločenstva pre daný vekzamerané na mliekoNízka diverzita, bohaté na Bifidobacterium
03 / 15

Diverzita & dominancia pre daný vek

Aké pestré a aké koncentrované je spoločenstvo tvojho bábätka v porovnaní so zdravými deťmi rovnakého veku. Nízka absolútna diverzita je v 5 mesiacoch normálna a zdravá a výrazná dominancia jediného rodu je typickým znakom zdravého čreva živeného mliekom.

Diverzita & dominanciaUkážková ilustrácia zo správy
Diverzita pre daný vek (Shannon)
NÍZKOP54VYSOKO
2,15P54 · Typická pre daný vekMedián 2,05
Dominancia Bifidobacterium
NÍZKOP71VYSOKO
61 %P71 · Silná pre daný vekMedián 52 %
04 / 15

Adaptácia na mlieko

Či sa spoločenstvo tvojho bábätka zorganizovalo okolo materského mlieka, čo je určujúci znak zdravého dojčenského čreva. Je silne prispôsobené mlieku: dominuje v ňom Bifidobacterium, má málo pionierov tolerujúcich kyslík a nesie výbavu na trávenie mliečnych cukrov.

Index adaptácie na mliekoUkážková ilustrácia zo správy
Index adaptácie na mlieko
NÍZKOP76VYSOKO
P76Silný pre daný vek
Dominancia Bifidobacterium
NÍZKOP71VYSOKO
61 %P71 · Silná pre daný vekMedián 52 %
B. infantis a gény HMO
NÍZKOP74VYSOKO
18,4 %P74 · SilnéMedián 9,0 %
05 / 15

Ekológia Bifidobacterium

Kľúčový rod dojčenského čreva, rozlíšený na úrovni druhov, pretože každý z nich znamená niečo iné. Prítomné sú štyri druhy a to, ktoré to sú, vypovedá o tom, ako dobre je vybudovaná výbava na trávenie mliečnych cukrov.

4 druhyUkážková ilustrácia zo správy
Bifidobacterium longum subsp. infantis
NÍZKOP74VYSOKO
18,4 %P74 · SilnéMedián 9,0 %
Bifidobacterium longum subsp. longum
NÍZKOP58VYSOKO
12,1 %P58 · Typické pre daný vekMedián 10,5 %
Bifidobacterium breve
NÍZKOP63VYSOKO
9,2 %P63 · Typické pre daný vekMedián 7,5 %
Bifidobacterium bifidum
NÍZKOP55VYSOKO
5,0 %P55 · Typické pre daný vekMedián 4,6 %
06 / 15

Funkčný profil HMO

Čo dokáže spoločenstvo tvojho bábätka na základe svojej genetickej výbavy robiť s cukrami v materskom mlieku, hlavná funkcia v dojčenskom veku. Tvoje bábätko nesie kompletnú sadu génov na mliečne cukry, na čele s účinnou a konkurencieschopnou stratégiou B. infantis.

Kapacity pre mliečne cukryUkážková ilustrácia zo správy
Príjem HMO & základné trávenie
NÍZKOP82VYSOKO
P82Vysoké pre daný vek
Trávenie fukozylovaných HMO (2'-FL, 3-FL)
NÍZKOP70VYSOKO
P70Vysoké pre daný vek
Trávenie sialylovaných HMO (3'-SL, 6'-SL)
NÍZKOP64VYSOKO
P64Typické pre daný vek
Dráha lakto-N-biózy
NÍZKOP67VYSOKO
P67Typická pre daný vek
07 / 15

SCFA & krížové kŕmenie

Mastné kyseliny s krátkym reťazcom, ktoré dokáže spoločenstvo tvojho bábätka tvoriť, a to, ako sa mikróby navzájom kŕmia. Zdravý fermentačný vzorec mliečnej fázy: veľa acetátu a laktátu z bifidobaktérií, zatiaľ čo výbava na vlákninu a butyrát ešte len príde.

Fermentačné kapacityUkážková ilustrácia zo správy
Tvorba acetátu
NÍZKOP73VYSOKO
P73Typická pre daný vek
Tvorba laktátu & krížové kŕmenie
NÍZKOP66VYSOKO
P66Typické pre daný vek
Kapacita tvorby butyrátu (z vlákniny)
NÍZKOP8VYSOKO
P8Veľmi nízka, v 5 mesiacoch normálna
08 / 15

Ekológia skorej kolonizácie

Ako črevo tvojho bábätka postupuje usporiadaným odovzdávaním štafety od pionierskych organizmov anaeróbom zrelého spoločenstva. Pionieri sú prítomní a ustupujú, čo je presne ten zdravý vzorec.

Pionieri & skoré anaeróbyUkážková ilustrácia zo správy
Anaeróbne dozrievanie
NÍZKOP62VYSOKO
P62Na správnej ceste pre daný vek
Escherichia coli
NÍZKOP55VYSOKO
3,4 %P55 · Typické pre daný vekMedián 2,8 %
Enterococcus faecalis
NÍZKOP52VYSOKO
0,7 %P52 · Typické pre daný vekMedián 0,6 %
Bacteroides (fragilis / dorei)
NÍZKOP44VYSOKO
4,1 %P44 · Typické pre daný vekMedián 4,9 %
09 / 15

Ekológia imunitnej tolerancie

Mikrobiálne znaky, ktoré výskum spája so skorým učením imunitného systému. Znaky spojené s toleranciou sú na vek tvojho bábätka dobre zastúpené.

Znaky spojené s toleranciouUkážková ilustrácia zo správy
UkazovateľVýsledok tvojho bábätkaHodnotenie
Podpora vývoja imunityDobre zastúpenáHojné bifidobaktérie a vysoká kapacita trávenia mliečnych cukrov
Ekológia imunitnej toleranciePrítomná pre daný vekSkoré krížové kŕmenie laktátom a acetátom, dozrievanie na správnej ceste
Vzorec spojený s alergiamiPrítomný vo vzorkeFaecalibacterium, Veillonella, Rothia a bifidobaktérie, opísané ako vzorec
10 / 15

Vplyv antibiotík

Či spoločenstvo tvojho bábätka nesie stopu nedávnej antibiotickej liečby. Vykazuje hojné bifidobaktérie, málo pionierov tolerujúcich kyslík a nízku záťaž génmi rezistencie, teda presne to, čo očakávame u zdravého dojčaťa, ktoré ešte nedostalo antibiotiká.

Antibiotická stopaUkážková ilustrácia zo správy
UkazovateľVýsledok tvojho bábätkaHodnotenie
Stopa narušenia antibiotikamiNeprítomnáZdravý vzorec bez antibiotík
BifidobaktérieHojnéOčakávaný obraz u dojčaťa
Záťaž génmi rezistencieNízkaNormálna pre dojča
11 / 15

Kľúčové mikróby pre toto štádium

Päť organizmov a kapacít, ktoré majú pre 5-mesačné bábätko najväčší význam. S rastom dieťaťa sa menia, takže tieto hlavné body platia špeciálne pre toto vývojové štádium.

5 hlavných bodovUkážková ilustrácia zo správy
Bifidobacterium longum subsp. infantis
NÍZKOP74VYSOKO
18,4 %P74 · SilnéMedián 9,0 %
Kapacita využitia HMO
NÍZKOP78VYSOKO
P78Vysoká pre daný vek
Bifidobacterium (breve / bifidum)
NÍZKOP60VYSOKO
14,2 %P60 · Typické pre daný vekMedián 12,0 %
Bacteroides (fragilis / dorei)
NÍZKOP44VYSOKO
4,1 %P44 · Typické pre daný vekMedián 4,9 %
Kapacita tvorby butyrátu
NÍZKOP8VYSOKO
P8Veľmi nízka, presne tak, ako má byť pred odstavením
12 / 15

Mikrobiálny profil tvojho dieťaťa

Organizmy primerané veku vo vzorke tvojho bábätka, zoskupené podľa ich úlohy. U dojčiat zobrazujeme bifidobaktérie tráviace mliečne cukry; organizmy pre vlákninu a žlčové kyseliny prídu na rad neskôr.

Tvoj profil na prvý pohľadUkážková ilustrácia zo správy
SkupinaZobrazenéHodnotenie
1 · Využívatelia HMO & bifidobaktérie4Motor zdravého dojčenského čreva
2 · Skorí kolonizátori3Pionieri tolerujúci kyslík, ktorí odovzdávajú črevo anaeróbom
3 · Generalisti Bacteroides2Skoré anaeróby, ktoré pomáhajú trénovať imunitný systém
4 · Nastupujúce anaeróby2Spoločenstvo pre vlákninu a butyrát z neskoršieho detstva
5 · Oportunisti (kontext)2Bežní obyvatelia dojčenského čreva
6 · Huby / kvasinky1Nepatrná, normálna súčasť spoločenstva
13 / 15

Skríning, huby & gény rezistencie

Kontroly len na prítomnosť, s vyhodnocovaním prispôsobeným veku. Kvasinky ako Candida žijú v čreve mnohých zdravých detí a gény rezistencie sú prirodzene prítomné v čreve každého bábätka už od narodenia.

Kontroly len na prítomnosťUkážková ilustrácia zo správy
KontrolaVýsledok tvojho bábätkaHodnotenie
Mikrobiálny skríningBez nálezu pre daný vekC. difficile uvádzame od 2 rokov, pretože jeho nosičstvo je u zdravých bábätiek veľmi časté
Candida albicansZistenáZistená približne u 60 % zdravých dojčiat
Gény rezistencie na antibiotikáNormálne pre daný vekNesú ich bežné črevné baktérie, získané od matky a z prostredia
14 / 15

Poznatky o vývoji & výžive

Biologicky zaujímavá interpretácia výsledku tvojho bábätka. Spoločenstvo prispôsobené mlieku sa krásne vyvíja a silná kapacita trávenia mliečnych cukrov podporuje získavanie energie a vývoj imunity z materského mlieka.

Poznatky pre toto štádiumUkážková ilustrácia zo správy
PoznatokVýsledok tvojho bábätkaHodnotenie
Vývoj výživyVyvíja sa krásneSilná kapacita trávenia mliečnych cukrov podporuje získavanie energie a vývoj imunity
Fermentačný profil tráveniaZdravý vzorec mliečnej fázyVeľa acetátu a laktátu z bifidobaktérií
Črevná bariéra & kolonizačná rezistenciaBuduje sa normálneOkysľovanie bifidobaktériami a málo pionierov tolerujúcich kyslík
15 / 15

Osobný akčný plán

Kroky prispôsobené veku a výsledku tvojho bábätka: podporné návrhy do každodenného života. Najmä u dojčiat sa riaď odporúčaniami pediatra ohľadom výživy.

Kroky pre toto štádiumUkážková ilustrácia zo správy
KrokTypHodnotenie
Len tak ďalej: pokračuj v dojčení tak, ako to plánuješ so svojím pediatromUdržiavaťMaterské mlieko je to, čo udržiava B. infantis a kapacitu trávenia HMO
Zavádzaj príkrmy podľa harmonogramu svojho pediatraKeď príde časPribližne medzi 4. a 6. mesiacom spúšťajú prvé príkrmy posun k spoločenstvu fermentujúcemu vlákninu
Tvoje bábätko už nesie kľúčové dojčenské organizmyUdržiavaťVrátane pravého B. infantis; s akýmikoľvek otázkami sa obráť na svojho pediatra
01 / 14

Na prvý pohľad

Hlavné zistenia zo stolice tvojho dieťaťa v porovnaní so zdravými deťmi v rovnakom vývojovom štádiu. Celkový obraz: zdravé batoľa uprostred prechodu, v ktorom spoločenstvo prispôsobené mlieku odovzdalo štafetu spoločenstvu fermentujúcemu vlákninu, butyrátová sieť je etablovaná a na správnej ceste a kolonizačná rezistencia je silná.

Hlavné zisteniaUkážková ilustrácia zo správy
UkazovateľVýsledok tvojho dieťaťaHodnotenie
Dozrievanie pre daný vek2,6 r.Postupuje dobre, podľa plánu
Kapacita producentov butyrátuP57Etablovaná pre daný vek
Šírka využitia vlákniny & sacharidovP48Dobrá pre daný vek, s priestorom na rozšírenie
Spoločenstvo strážcovP64Silná kolonizačná rezistencia
02 / 14

Zrelosť mikrobiómu

Ako presne spoločenstvo tvojho dieťaťa zodpovedá stupňu vývoja, ktorý očakávame vo veku 2,5 roka, náš hlavný vývojový ukazovateľ. Zodpovedá zdravým deťom vo veku približne 2,5 roka a posun po odstavení smerom k pestrejšiemu spoločenstvu fermentujúcemu vlákninu je v plnom prúde.

Vývojové hodinyUkážková ilustrácia zo správy
UkazovateľVýsledok tvojho dieťaťaHodnotenie
Odhad zrelosti2,6 r.Vyvíja sa podľa očakávania vo veku 2,5 roka
Podoba spoločenstva pre daný vekfermentujúce vlákninuPresne podľa plánu pre 30-mesačné dieťa
03 / 14

Diverzita & dominancia pre daný vek

Aké pestré a aké koncentrované je spoločenstvo tvojho dieťaťa v porovnaní so zdravými deťmi rovnakého veku. Vo veku 2,5 roka sú rastúca diverzita a klesajúci podiel Bifidobacterium zdravým vzorcom, pretože ekosystém prispôsobený mlieku uvoľňuje miesto ekosystému fermentujúcemu vlákninu.

Diverzita & dominanciaUkážková ilustrácia zo správy
Diverzita pre daný vek (Shannon)
NÍZKOP58VYSOKO
3,05P58 · Rastúca pre daný vekMedián 2,90
Dominancia Bifidobacterium
NÍZKOP46VYSOKO
14 %P46 · Klesajúca, podľa očakávaniaMedián 16 %
04 / 14

Ekologický prechod

Ako črevo tvojho dieťaťa postupuje prechodom po odstavení, od spoločenstva prispôsobeného mlieku k spoločenstvu fermentujúcemu vlákninu. Dojčenskí špecialisti na mliečne cukry ustúpili a nasťahovali sa anaeróby dospelého typu (producenti butyrátu, špecialisti na škrob, acetogény).

Prechod po odstaveníUkážková ilustrácia zo správy
Dozrievanie po odstavení
NÍZKOP60VYSOKO
P60Na správnej ceste pre daný vek
Tvorba butyrátu
NÍZKOP57VYSOKO
P57Etablovaná pre daný vek
Kapacita pre rezistentný škrob
NÍZKOP53VYSOKO
P53Prítomná pre daný vek
05 / 14

Kľúčové mikróby pre toto štádium

Päť organizmov a kapacít, ktoré majú pre 2,5-ročné dieťa najväčší význam. S rastom dieťaťa sa menia, takže tieto hlavné body platia špeciálne pre prechod po odstavení.

5 hlavných bodovUkážková ilustrácia zo správy
Faecalibacterium prausnitzii
NÍZKOP56VYSOKO
7,4 %P56 · Etablované pre daný vekMedián 6,6 %
Agathobacter rectalis
NÍZKOP54VYSOKO
5,1 %P54 · Etablované pre daný vekMedián 4,7 %
Ruminococcus bromii
NÍZKOP52VYSOKO
2,2 %P52 · Prítomné pre daný vekMedián 2,0 %
Anaerobutyricum hallii
NÍZKOP50VYSOKO
1,9 %P50 · Typické pre daný vekMedián 1,9 %
Rovnováha Bacteroides / Phocaeicola
NÍZKOP49VYSOKO
P49Vyvážená pre daný vek
06 / 14

Sieť SCFA & krížového kŕmenia

Mastné kyseliny s krátkym reťazcom, ktoré dokáže spoločenstvo tvojho dieťaťa tvoriť, a to, ako sa mikróby navzájom kŕmia. U batoľaťa je hlavnou témou práve nastupujúci butyrát: sieť fermentujúca vlákninu je tu.

Fermentačné kapacityUkážková ilustrácia zo správy
Tvorba acetátu
NÍZKOP61VYSOKO
P61Typická pre daný vek
Tvorba propionátu
NÍZKOP56VYSOKO
P56Typická pre daný vek
Tvorba butyrátu
NÍZKOP57VYSOKO
P57Etablovaná pre daný vek
Využitie laktátu & krížové kŕmenie
NÍZKOP58VYSOKO
P58Typické pre daný vek
07 / 14

Využitie vlákniny & škrobu

Čo dokáže spoločenstvo tvojho dieťaťa na základe svojej genetickej výbavy robiť s vlákninou a škrobmi v bežnej rodinnej strave. Dobré pre daný vek a dostatočne široké na podporu zdravého fermentačného hospodárstva, s malým priestorom na rozšírenie, keď sa strava stane pestrejšou.

Kapacity pre vlákninuUkážková ilustrácia zo správy
Šírka CAZymov (enzýmy na rastlinnú vlákninu)
NÍZKOP48VYSOKO
P48Dobrá pre daný vek
Kapacita pre rezistentný škrob
NÍZKOP53VYSOKO
P53Prítomná pre daný vek
08 / 14

Kolonizačná rezistencia

Či je spoločenstvo tvojho dieťaťa zorganizované tak, aby odolávalo votrelcom, teda funkcia strážcu. Tri veci do seba zapadajú: v čreve dominujú obligátne anaeróby, Enterobacteriaceae sú nízke a nastupujúci butyrát dobre vyživuje črevnú sliznicu.

Spoločenstvo strážcovUkážková ilustrácia zo správy
UkazovateľVýsledok tvojho dieťaťaHodnotenie
Kolonizačná rezistenciaP64Silná pre daný vek
Pomer obligátnych : fakultatívnych anaeróbovDominujú anaeróbyVzorec etablovaného spoločenstva
EnterobacteriaceaeNízkeVotrelci držaní na nízkej úrovni
Kapacita tvorby butyrátuP57Nastupujúci butyrát udržiava prostredie nehostinné pre votrelcov
09 / 14

Vývoj imunity

Mikrobiálne znaky, ktoré výskum spája s učením imunitného systému, opísané pre vek tvojho dieťaťa. Znaky spojené s ustáleným imunitným prostredím sú prítomné.

Znaky spojené s imunitouUkážková ilustrácia zo správy
UkazovateľVýsledok tvojho dieťaťaHodnotenie
Podpora vývoja imunityPrítomná pre daný vekEtablovaná butyrátová sieť, dobrá kolonizačná rezistencia a rastúca diverzita
Vzorec spojený s alergiamiPrítomný vo vzorkeFaecalibacterium, Roseburia a bifidobaktérie, opísané ako vzorec
Ekológia imunitnej toleranciePrítomná pre daný vekTvorba butyrátu, málo imunogénne Bacteroides, dozrievanie na správnej ceste
10 / 14

Zotavenie po antibiotikách

Či spoločenstvo tvojho dieťaťa nesie stopu nedávnej antibiotickej liečby. Vykazuje etablované anaeróby, nízke Enterobacteriaceae a záťaž génmi rezistencie normálnu pre daný vek, teda presne to, čo očakávame u zdravého batoľaťa bez nedávnych antibiotík.

Antibiotická stopaUkážková ilustrácia zo správy
UkazovateľVýsledok tvojho dieťaťaHodnotenie
Stopa narušenia antibiotikamiNeprítomnáZdravý vzorec batoľaťa, bez známok nedávnej liečby
Etablované anaeróbyPrítomnéOčakávaný obraz u batoľaťa
Záťaž génmi rezistencieNormálna pre daný vekNormálna pre batoľa bez nedávnych antibiotík
11 / 14

Mikrobiálny profil tvojho dieťaťa

Organizmy primerané veku vo vzorke tvojho dieťaťa, zoskupené podľa ich úlohy. U batoľaťa je to jadro pre vlákninu a butyrát, špecialisti na škrob a bifidobaktérie dospelého typu, ktoré nahrádzajú tie dojčenské.

Tvoj profil na prvý pohľadUkážková ilustrácia zo správy
SkupinaZobrazenéHodnotenie
1 · Jadro pre butyrát & vlákninu5Motor čreva po odstavení, ktorý fermentuje vlákninu a tvorí butyrát
2 · Špecialisti na škrob & glykány4Organizmy, ktoré sprístupňujú rezistentný škrob a širokú škálu rastlinných a mucínových cukrov
3 · Bifidobaktérie, prechod k dospelému typu3B. adolescentis dospelého typu pribúda, zatiaľ čo dojčenské druhy ustupujú
4 · Krížové kŕmenie & acetogény3Acetogény, laktátové uzly a organizmy krížového kŕmenia tvoriace propionát
5 · Oportunisti (kontext)2Bežní obyvatelia čreva batoľaťa, sledovaní z hľadiska pretrvávania a množstva
6 · Huby / kvasinky1Nepatrná, normálna súčasť spoločenstva, uvádzaná len ako prítomnosť
12 / 14

Skríning, huby & gény rezistencie

Kontroly len na prítomnosť, s vyhodnocovaním prispôsobeným veku. Kvasinky ako Candida žijú v čreve mnohých zdravých detí a gény rezistencie sú prirodzene prítomné v čreve každého dieťaťa, nesú ich bežné črevné baktérie.

Kontroly len na prítomnosťUkážková ilustrácia zo správy
KontrolaVýsledok tvojho dieťaťaHodnotenie
Mikrobiálny skríningBez nálezu pre daný vekC. difficile uvádzame od 2 rokov a vo vzorke nebol zistený
Candida albicansZistenáZistená u mnohých zdravých batoliat
Saccharomyces cerevisiaeNezistenýUvádzaný len ako prítomnosť
Gény rezistencie na antibiotikáNormálne pre daný vekZískané od rodiny a z prostredia, normálne pre batoľa
13 / 14

Poznatky o vývoji & výžive

Biologicky zaujímavá interpretácia výsledku tvojho dieťaťa. Spoločenstvo prešlo posunom po odstavení k vláknine a bežnej rodinnej strave, s etablovanou butyrátovou sieťou a prítomným kľúčovým organizmom pre rezistentný škrob.

Poznatky pre toto štádiumUkážková ilustrácia zo správy
PoznatokVýsledok tvojho dieťaťaHodnotenie
Vývoj výživyPosun po odstavení zvládnutýČrevo vybavené na získavanie energie a metabolitov z pestrej rastlinnej stravy
Fermentačný profil tráveniaZdravý vzorec batoľaťaStabilný acetátový základ, prítomný propionát, etablovaná butyrátová sieť a fungujúci laktátový potravinový reťazec
Črevná bariéra & kolonizačná rezistenciaSilné spoločenstvo strážcovEtablované anaeróby, nízke Enterobacteriaceae a nastupujúci butyrát
14 / 14

Osobný akčný plán

Kroky prispôsobené veku a výsledku tvojho dieťaťa: podporné návrhy do každodenného života. Odporúčania pediatra majú vždy prednosť pred čímkoľvek, čo tu uvádzame.

Kroky pre toto štádiumUkážková ilustrácia zo správy
KrokTypHodnotenie
Rozšír pestrosť vlákniny, zameraj sa na širokú škálu rastlinných potravínStrednáCelozrnné obilniny, strukoviny, zelenina a ovocie, plus uvarené a vychladnuté škroby, ktoré kŕmia R. bromii
Nechaj diverzitu ďalej rásť vďaka rodinnej straveUdržiavaťŠiroká a pestrá rodinná strava udržiava nové spoločenstvo fermentujúce vlákninu v raste
Používaj antibiotiká s rozvahou, len keď sú naozaj potrebnéUdržiavaťVyhýbanie sa zbytočnej liečbe pomáha chrániť butyrátovú sieť a kolonizačnú rezistenciu
01 / 15

Na prvý pohľad

Hlavné zistenia zo stolice tvojho dieťaťa v porovnaní so zdravými deťmi v rovnakom vývojovom štádiu. Celkový obraz: zrelé, dobre vyvážené spoločenstvo fermentujúce vlákninu so silným a širokým vlákninovým motorom, vysokou kapacitou SCFA a jasným odtlačkom pestrej rastlinnej stravy.

Hlavné zisteniaUkážková ilustrácia zo správy
UkazovateľVýsledok tvojho dieťaťaHodnotenie
Rovnováha ekosystému pre daný vekP71Dobre vyvážená pre daný vek
Šírka fermentácie vlákninyP74Silná & široká pre daný vek
Kapacita tvorby SCFAP73Vysoká pre daný vek
Odtlačok stravovacieho vzorcaP72Pestro rastlinný pre daný vek
02 / 15

Zrelosť mikrobiómu

Ako presne spoločenstvo tvojho dieťaťa zodpovedá stupňu vývoja očakávanému v 5 rokoch, najdôležitejšiemu ukazovateľu vývoja. Zodpovedá zdravým deťom vo veku približne 5 rokov: spoločenstvo dospelého typu zamerané na vlákninu, s etablovaným butyrátovým jadrom a širokým spektrom rozkladačov glykánov.

Vývojové hodinyUkážková ilustrácia zo správy
UkazovateľVýsledok tvojho dieťaťaHodnotenie
Odhad zrelosti~5,1 r.Vyvíja sa podľa očakávania
Podoba spoločenstva pre daný vekzamerané na vlákninuDospelého typu, s etablovaným butyrátovým jadrom
Pozícia v typickom pásmepodľa očakávaniaPevne v typickom rozmedzí pre daný vek
03 / 15

Diverzita & rovnováha ekosystému pre daný vek

Aké pestré je spoločenstvo tvojho dieťaťa a ako dobre je organizované na 5-ročné dieťa. Diverzita je solídna a v 5 rokoch ešte stále rastie a súhrnný index rovnováhy sa pohodlne drží v dobre vyváženom rozmedzí pre daný vek.

Diverzita & rovnováhaUkážková ilustrácia zo správy
Diverzita pre daný vek (Shannon)
NÍZKOP68VYSOKO
3,55P68 · Typická pre daný vekMedián 3,30
Rovnováha ekosystému pre daný vek
NÍZKOP71VYSOKO
P71Dobre vyvážená pre daný vek
04 / 15

Kľúčové mikróby pre toto štádium

Organizmy a kapacity, ktoré sú pre 5-ročné dieťa najdôležitejšie. V predškolskom veku sa kľúčové druhy presunuli od bifidobaktérií milujúcich mlieko z dojčenského obdobia k spoločenstvu neskoršieho detstva, ktoré fermentuje vlákninu a tvorí butyrát.

6 najdôležitejších bodovUkážková ilustrácia zo správy
Faecalibacterium prausnitzii (komplex)
NÍZKOP70VYSOKO
9,8 %P70 · Silný pre daný vekMedián 8,0 %
Agathobacter rectalis
NÍZKOP64VYSOKO
6,1 %P64 · Typický pre daný vekMedián 5,4 %
Ruminococcus bromii
NÍZKOP66VYSOKO
3,4 %P66 · Silný pre daný vekMedián 2,6 %
Roseburia intestinalis
NÍZKOP61VYSOKO
2,9 %P61 · Typická pre daný vekMedián 2,4 %
Bacteroides thetaiotaomicron
NÍZKOP57VYSOKO
4,2 %P57 · Typický pre daný vekMedián 4,0 %
Akkermansia muciniphila
NÍZKOP54VYSOKO
1,6 %P54 · Typická pre daný vekMedián 1,4 %
05 / 15

Ekosystém fermentácie vlákniny

Čo je spoločenstvo tvojho dieťaťa geneticky vybavené robiť s rastlinnou vlákninou zo stravy, substrát po substráte. Rôzne rastlinné vlákniny potrebujú rôzne enzýmy a rôzne mikróby a zrelé črevo dokáže fermentovať ich širokú škálu.

Kapacity podľa substrátuUkážková ilustrácia zo správy
Šírka fermentácie vlákniny (repertoár CAZýmov)
NÍZKOP74VYSOKO
P74Silná & široká pre daný vek
Rezistentný škrob
NÍZKOP70VYSOKO
P70Silná pre daný vek
Arabinoxylán (celozrnná vláknina)
NÍZKOP66VYSOKO
P66Silná pre daný vek
β-glukán (ovos, jačmeň)
NÍZKOP62VYSOKO
P62Typická pre daný vek
Pektín (ovocie & zelenina)
NÍZKOP63VYSOKO
P63Typická pre daný vek
Inulín / fruktány (cibuľa, čakanka, pšenica)
NÍZKOP60VYSOKO
P60Typická pre daný vek
06 / 15

Sieť SCFA & vzájomného kŕmenia

Mastné kyseliny s krátkym reťazcom, ktoré je spoločenstvo tvojho dieťaťa vybavené tvoriť, a to, ako sa mikróby navzájom kŕmia. Rôzne SCFA pochádzajú od rôznych organizmov rôznymi cestami, preto každú kapacitu uvádzame samostatne.

Fermentačné kapacityUkážková ilustrácia zo správy
Tvorba acetátu
NÍZKOP70VYSOKO
P70Vysoká pre daný vek
Tvorba propionátu
NÍZKOP64VYSOKO
P64Typická pre daný vek
Tvorba butyrátu
NÍZKOP72VYSOKO
P72Vysoká pre daný vek
Využitie & recyklácia laktátu
NÍZKOP67VYSOKO
P67Zdravé pre daný vek
07 / 15

Črevná bariéra & rovnováha mucínu

Mikrobiálne znaky, ktoré podporujú zdravú črevnú výstelku, hodnotené ako rovnováha. Spoločenstvo tvojho dieťaťa stavia v prvom rade na vlákninu, s Akkermansia muciniphila prítomnou na zdravej úrovni a s M. gnavus, ktorý sa drží nenápadne nízko.

Podpora bariéryUkážková ilustrácia zo správy
Butyrát ako palivo pre črevnú výstelku
NÍZKOP72VYSOKO
P72Vysoký pre daný vek
Rovnováha obmeny mucínu
NÍZKOP55VYSOKO
P55Vyvážená pre daný vek
Mediterraneibacter gnavus
NÍZKOP32VYSOKO
0,4 %P32 · Nízky, tu priaznivoMedián 0,8 %
08 / 15

Biológia žlčových kyselín

Čo je spoločenstvo tvojho dieťaťa vybavené robiť so žlčovými kyselinami: skorý krok je dobre etablovaný, neskorší krok sa práve objavuje. V 5 rokoch sa kapacita pre sekundárne žlčové kyseliny zvyčajne len objavuje a rozvíja sa počas neskoršieho detstva.

Kroky premeny žlčových kyselínUkážková ilustrácia zo správy
Hydroláza žlčových solí (BSH), prvý krok
NÍZKOP63VYSOKO
P63Prítomná pre daný vek
Gény sekundárnych žlčových kyselín (7α-dehydroxylácia), neskorší krok
NÍZKOP34VYSOKO
P34Práve sa objavujú, v 5 rokoch normálne
09 / 15

Kapacity pre vitamíny & indol

Dve kapacity pre molekuly dôležité pre organizmus: indolové signály tvorené z tryptofánu zo stravy a to, ako široko mikróby tvojho dieťaťa nesú gény pre niekoľko dôležitých vitamínov skupiny B. Mikrobiálna syntéza vitamínov dopĺňa ich príjem zo stravy.

Kapacity pokrytia v spoločenstveUkážková ilustrácia zo správy
Kapacita tryptofán → indol / ligandy AhR
NÍZKOP65VYSOKO
P65Dobrá pre daný vek
Pokrytie biosyntézy folátu (B9)
NÍZKOP68VYSOKO
P68Dobre pokryté pre daný vek
Pokrytie biosyntézy kobalamínu (B12)
NÍZKOP58VYSOKO
P58Pokryté pre daný vek
Pokrytie biosyntézy biotínu (B7)
NÍZKOP64VYSOKO
P64Dobre pokryté pre daný vek
10 / 15

Kolonizačná rezistencia

Ako dobre je spoločenstvo tvojho dieťaťa vybavené odolávať oportunistom, opisná vlastnosť ekosystému. Hojné fermentátory vlákniny spotrebujú dostupné zdroje, butyrát a acetát udržiavajú hrubé črevo mierne kyslé a organizmy spojené so záťažou sa nenápadne držia na nízkej úrovni.

Spoločenstvo strážcovUkážková ilustrácia zo správy
UkazovateľVýsledok tvojho dieťaťaHodnotenie
Kolonizačná rezistencia (súhrnný index)P73Silná pre daný vek, dobre bránené spoločenstvo
Tvorba butyrátu & SCFAP72Vysoká pre daný vek, mierne okyslené hrubé črevo
Klebsiella pneumoniaeP44Typická pre daný vek, na normálne nízkej úrovni
Clostridioides difficileBez nálezuOd 2 rokov sa uvádza len ako detekcia
11 / 15

Ekológia stravy

Stravovací vzorec, ktorý spoločenstvo tvojho dieťaťa odráža, opísaný na základe mikrobiálnych signálov. Široká škála CAZýmov, prevaha sacharolytického metabolizmu nad proteolytickým a zdraví špecialisti na rastlinnú vlákninu spolu poukazujú na pestrú stravu založenú na rastlinách.

Odtlačok stravovacieho vzorcaUkážková ilustrácia zo správy
Odtlačok stravovacieho vzorca, pestro rastlinný
NÍZKOP72VYSOKO
P72Pestro rastlinný pre daný vek
Šírka CAZýmov (enzýmov na vlákninu)
NÍZKOP74VYSOKO
P74Silná & široká pre daný vek
12 / 15

Mikrobiálny profil tvojho dieťaťa

Organizmy primerané veku vo vzorke tvojho dieťaťa, zoradené podľa ich úlohy. V predškolskom veku tvorí panel spoločenstvo neskoršieho detstva, ktoré fermentuje vlákninu a rozkladá glykány.

Tvoj profil na prvý pohľadUkážková ilustrácia zo správy
SkupinaZobrazenéHodnotenie
1 · Butyrátové jadro fermentujúce vlákninu5Motor čreva školského veku, ktorý vyrába preferované palivo výstelky hrubého čreva
2 · Špecialisti na komplexné sacharidy6Široké rozkladače glykánov a kľúčové organizmy pre rezistentný škrob
3 · Hlien & bariéra2Organizmy žijúce v hlienovej vrstve, hodnotené ako rovnováha
4 · Sieť vzájomného kŕmenia3Metabolické spojky, ktoré si odovzdávajú acetát, sukcinát a laktát
5 · Bifidobaktérie (dospelého typu)2Zamerané na škrob a vlákninu, bifidobaktérie neskoršieho detstva
6 · Oportunisti (kontext)2Bežní obyvatelia, sledovaní pre pretrvávanie a množstvo
7 · Huby / kvasinky1Nepatrná, normálna časť spoločenstva, uvádzaná ako prítomnosť
13 / 15

Skríning, huby & gény rezistencie

Kontroly len na detekciu, s hodnotením upraveným podľa veku. Kvasinky ako Candida žijú v črevách mnohých zdravých detí a gény rezistencie sú prirodzenou súčasťou čreva každého dieťaťa, nesú ich bežné baktérie.

Kontroly len na detekciuUkážková ilustrácia zo správy
KontrolaVýsledok tvojho dieťaťaHodnotenie
Mikrobiálny skríningBez nálezuC. difficile sa od 2 rokov uvádza len ako detekcia a táto vzorka je bez nálezu
Candida albicansZistenáZistená u mnohých zdravých detí
Saccharomyces cerevisiaeZistenáBežná kvasinka spojená so stravou a prostredím, napríklad pekárske alebo pivovarské droždie
Gény rezistencie na antibiotikáNormálne pre daný vekNesú ich bežné baktérie, získavajú sa z potravy a prostredia
14 / 15

Poznatky o vývoji & výžive

Biologicky zaujímavá interpretácia výsledku tvojho dieťaťa. Zrelý ekosystém fermentujúci vlákninu so silnou kapacitou SCFA: mikrobiálna podpora získavania energie a zdravia čreva z pestrej stravy založenej na rastlinách.

Poznatky pre toto štádiumUkážková ilustrácia zo správy
PoznatokVýsledok tvojho dieťaťaHodnotenie
Výživový vývojZrelý & fermentujúci vlákninuSilná kapacita SCFA podporuje získavanie energie z pestrej stravy založenej na rastlinách
Profil tráviacej fermentácieSilný & širokýRezistentný škrob, arabinoxylán, β-glukán, pektín a fruktány kŕmia dobre prepojenú sieť vzájomného kŕmenia
Imunitná homeostáza (opisne)Dobre zastúpená pre daný vekHojní producenti butyrátu, dobrá kapacita indolu a ligandov AhR, málo organizmov spojených so záťažou
15 / 15

Osobný akčný plán

Kroky prispôsobené veku a výsledku tvojho dieťaťa: podporné návrhy do každodenného života. Tento profil je zdravý, preto sú kroky zamerané na udržiavanie.

Kroky pre toto štádiumUkážková ilustrácia zo správy
KrokTypHodnotenie
Pokračuj v pestrej rastlinnej straveUdržiavaťRôznorodá zelenina, ovocie, celozrnné obilniny a strukoviny v priebehu týždňa
Udržiavaj širokú pestrosť vlákninyUdržiavaťStriedaj rezistentný škrob, celozrnné obilniny, ovos a jačmeň, ovocie a zeleninu, cibuľu, cesnak a čakanku
Používaj antibiotiká len vtedy, keď ich odporučí pediaterRozumné používanieZrelé spoločenstvo fermentujúce vlákninu, ako je toto, sa zvyčajne dobre zotavuje
01 / 15

Na prvý pohľad

Hlavné zistenia zo stolice tvojho dieťaťa v porovnaní so zdravými deťmi v rovnakom vývojovom štádiu. Celkový obraz: vyvážené spoločenstvo dospelého typu, ktoré sa vyvíja podľa plánu, s jednou jasnou a riešiteľnou témou, vzorcom s nižším príjmom vlákniny, ktorý mierne znižuje butyrát a trochu zvyšuje závislosť od mucínu.

Hlavné zisteniaUkážková ilustrácia zo správy
UkazovateľVýsledok tvojho dieťaťaHodnotenie
Rovnováha ekosystému pre daný vekP56Vyvážená pre daný vek
Butyrát & fermentácia vlákninyP28Trochu nízke pre daný vek, najlepšie ovplyvniteľné zistenie
Odolnosť / redundanciaP46Mierna pre daný vek, použiteľná rezerva
Závislosť od mucínuP71Mierne zvýšená, klesá s rastúcou pestrosťou vlákniny
02 / 15

Zrelosť mikrobiómu

Ako presne spoločenstvo tvojho dieťaťa zodpovedá stupňu vývoja očakávanému v 9 rokoch, najdôležitejšiemu ukazovateľu vývoja. Zodpovedá zrelému spoločenstvu dospelého typu, aké sa očakáva u zdravého dieťaťa školského veku, s etablovanými organizmami fermentujúcimi vlákninu a organizmami žlčových kyselín.

Vývojové hodinyUkážková ilustrácia zo správy
UkazovateľVýsledok tvojho dieťaťaHodnotenie
Zrelosť pre daný vekV rozmedzíV typickom rozmedzí pre daný vek
Podoba spoločenstvaDospelého typuDojčenský vzorec zameraný na mlieko je už dávno za nami
Ako sa hodnotí v školskom vekuPásmo, nie rokPribližne od 6 rokov sa zrelosť uvádza ako typické rozmedzie
03 / 15

Diverzita & rovnováha ekosystému pre daný vek

Aké pestré je spoločenstvo tvojho dieťaťa a ako je organizované v porovnaní so zdravými deťmi rovnakého veku. Diverzita je na 9-ročné dieťa solídna a spoločenstvo je celkovo vyvážené a dospelého typu, s miernym náklonom ku konfigurácii s nižším príjmom vlákniny.

Diverzita & rovnováhaUkážková ilustrácia zo správy
Diverzita pre daný vek (Shannon)
NÍZKOP58VYSOKO
3,35P58 · Typická pre daný vekMedián 3,30
Rovnováha ekosystému pre daný vek
NÍZKOP56VYSOKO
P56Vyvážená pre daný vek
Zastúpenie fermentátorov vlákniny
NÍZKOP34VYSOKO
P34Trochu nízke
Šírka špecialistov na sacharidy
NÍZKOP48VYSOKO
P48Typická
Organizmy bariéry / hlienu
NÍZKOP64VYSOKO
P64Mierne vysoké
04 / 15

Odolnosť ekosystému & funkčná redundancia

Či má spoločenstvo tvojho dieťaťa dostatočný prekryv, nezávislé organizmy pokrývajúce tie isté kľúčové úlohy, aby zvládlo náraz a vrátilo sa do rovnováhy. Záloh je mierny počet: dosť na použiteľnú bezpečnostnú rezervu, s priestorom na jej rozšírenie prostredníctvom pestrejšej vlákniny.

Signály redundancieUkážková ilustrácia zo správy
Funkčná redundancia (odolnosť)
NÍZKOP46VYSOKO
P46Mierna pre daný vek
Redundancia producentov butyrátu
NÍZKOP38VYSOKO
P38Trochu slabá
Redundancia rozkladu sacharidov
NÍZKOP52VYSOKO
P52Mierna
05 / 15

Kľúčové mikróby pre toto štádium

Päť organizmov a kapacít, ktoré sú pre 9-ročné dieťa najdôležitejšie. V školskom veku je pozornosť zameraná na spoločenstvo fermentujúce vlákninu a tvoriace butyrát a na rovnováhu medzi vlákninou a hlienom.

5 najdôležitejších bodovUkážková ilustrácia zo správy
Faecalibacterium prausnitzii
NÍZKOP27VYSOKO
3,1 %P27 · Nízky pre daný vekMedián 6,5 %
Roseburia / Agathobacter
NÍZKOP30VYSOKO
1,6 %P30 · Nízke pre daný vekMedián 3,4 %
Ruminococcus bromii
NÍZKOP31VYSOKO
0,9 %P31 · Nízky pre daný vekMedián 2,2 %
Akkermansia muciniphila
NÍZKOP71VYSOKO
2,4 %P71 · Mierne vysokáMedián 1,3 %
Rovnováha Bacteroides / Segatella
NÍZKOP38VYSOKO
P38Naklonená k Bacteroides
06 / 15

Fermentácia vlákniny & rezistentný škrob

Čo je spoločenstvo tvojho dieťaťa geneticky vybavené robiť s vlákninou zo stravy, hlavná funkcia školského veku. Súprava nástrojov na vlákninu je na daný vek trochu úzka, čo zodpovedá menšej škále rastlinných vláknin, ktoré sa dostávajú do čreva.

Kapacity pre vlákninuUkážková ilustrácia zo správy
Šírka CAZýmov (enzýmov tráviacich vlákninu)
NÍZKOP33VYSOKO
P33Úzka pre daný vek
Kapacita pre rezistentný škrob
NÍZKOP29VYSOKO
P29Nízka pre daný vek
Kapacita pre arabinoxylán / celozrnnú vlákninu
NÍZKOP36VYSOKO
P36Trochu nízka
07 / 15

Sieť SCFA

Mastné kyseliny s krátkym reťazcom, ktoré je spoločenstvo tvojho dieťaťa vybavené tvoriť, hodnotené ako jedna prepojená potravná sieť. Spracovanie acetátu, propionátu a laktátu je vo všetkých prípadoch typické a butyrát je slabým článkom, ovplyvniteľnou pákou tohto profilu.

Fermentačné kapacityUkážková ilustrácia zo správy
Kapacita acetátu
NÍZKOP57VYSOKO
P57Typická pre daný vek
Kapacita propionátu
NÍZKOP52VYSOKO
P52Typická pre daný vek
Kapacita butyrátu
NÍZKOP28VYSOKO
P28Nízka pre daný vek
Rovnováha laktátu & vzájomné kŕmenie
NÍZKOP49VYSOKO
P49Typické pre daný vek
08 / 15

Rovnováha mucín / vláknina-hlien a bielkoviny

Či sa spoločenstvo tvojho dieťaťa ako o palivo opiera o vlákninu zo stravy alebo o hlienovú vrstvu čreva a koľko bielkovín fermentuje. Oba ukazovatele citlivo odrážajú príjem vlákniny a oba sa s rastúcou pestrosťou rastlinných vláknin posúvajú zdravým smerom.

Signály rovnováhyUkážková ilustrácia zo správy
Vzorec závislosti od mucínu
NÍZKOP71VYSOKO
P71Mierne zvýšený
Rovnováha proteolytická vs. sacharolytická
NÍZKOP61VYSOKO
P61Mierne naklonená k proteolytickej
09 / 15

Metabolizmus žlčových kyselín

Či spoločenstvo tvojho dieťaťa dozrelo k chémii žlčových kyselín staršieho dieťaťa, míľniku prechodu k dospelému typu. Gény sekundárnych žlčových kyselín sú už prítomné, normálny míľnik dozrievania, ktorý zároveň podporuje kolonizačnú rezistenciu.

Kapacity pre žlčové kyselinyUkážková ilustrácia zo správy
Kapacita hydrolázy žlčových solí (BSH)
NÍZKOP55VYSOKO
P55Typická pre daný vek
Génová kapacita pre sekundárne žlčové kyseliny (7α-dehydroxylácia)
NÍZKOP44VYSOKO
P44Prítomná, dozrievajúca
10 / 15

Tryptofán, indol & mikrobiálne vitamíny

Signálne molekuly a vitamíny skupiny B, pre ktoré spoločenstvo tvojho dieťaťa nesie gény. Kapacita indolovej rodiny aj mikrobiálne kapacity pre folát, B12 a biotín sú všetky typické pre daný vek.

Genetické kapacityUkážková ilustrácia zo správy
Kapacita premeny tryptofánu na indol
NÍZKOP50VYSOKO
P50Typická pre daný vek
Kapacita syntézy folátu (B9)
NÍZKOP56VYSOKO
P56Typická pre daný vek
Kapacita pre vitamín B12 (kobalamín)
NÍZKOP49VYSOKO
P49Typická pre daný vek
Kapacita pre biotín (B7) & ďalšie vitamíny skupiny B
NÍZKOP53VYSOKO
P53Typická pre daný vek
11 / 15

Ekológia plynov: metán & síra

Ako spoločenstvo tvojho dieťaťa zvláda plyny vznikajúce pri fermentácii, vrátane markera dozrievania, ktorý sa objavuje v školskom veku. Archeálny metanogén Methanobrevibacter smithii bol zistený po prvý raz a potenciál sírovodíka je na daný vek mierny.

Ekológia plynovUkážková ilustrácia zo správy
UkazovateľVýsledok tvojho dieťaťaHodnotenie
Metán: Methanobrevibacter smithiiZistený po prvý razNormálny marker dozrievania, jeho výskyt počas detstva stúpa
Potenciál sírovodíkaP42Mierny pre daný vek, ukazovateľ spojený so stravou, uvedený neutrálne
Ekológia plynov celkovoDozrievajúcaMetanogény a sírne organizmy určujú, ako črevo zvláda vodík
12 / 15

Mikrobiálny profil tvojho dieťaťa

Organizmy primerané veku vo vzorke tvojho dieťaťa, zoradené podľa ich úlohy. V školskom veku sú dôležitými hráčmi butyrátové spoločenstvo fermentujúce vlákninu, špecialisti na sacharidy a dozrievajúce organizmy prechodu k dospelému typu.

Tvoj profil na prvý pohľadUkážková ilustrácia zo správy
SkupinaZobrazenéHodnotenie
1 · Producenti butyrátu & SCFA4Motor čreva školského veku fermentujúci vlákninu, ústredná niť tejto správy
2 · Špecialisti na komplexné sacharidy4Generalisti na glykány a špecialisti na škrob, dobre zastúpení
3 · Hlien & bariéra1V rovnováhe priaznivé, opierajú sa o hlienovú vrstvu, keď je vlákniny málo
4 · Špecialisti prechodu k dospelému typu2Chémia žlčových kyselín a archeálny metanogén, objavujú sa podľa plánu
5 · Bifidobaktérie2Fermentátory škrobu a fruktánov dospelého typu, dobre etablované pre daný vek
6 · Oportunisti (kontext)2Bežní obyvatelia na nízkej úrovni, sledovaní pre pretrvávanie a množstvo
7 · Huby / kvasinky1Nepatrná, normálna časť spoločenstva, uvádzaná len ako prítomnosť
13 / 15

Kolonizačná rezistencia, skríning & huby

Či je spoločenstvo tvojho dieťaťa organizované tak, aby držalo oportunistov na uzde, spolu s kontrolami len na detekciu, upravenými podľa veku. Spoločenstvo strážcov je pre daný vek primerané a zabezpečuje spoľahlivú kolonizačnú rezistenciu.

Strážcovia & kontroly len na detekciuUkážková ilustrácia zo správy
KontrolaVýsledok tvojho dieťaťaHodnotenie
Spoločenstvo strážcovPrimerané pre daný vekPestré anaeróbne spoločenstvo, okysľovanie pomocou SCFA a dozrievajúca chémia žlčových kyselín
Tlak patobiontovNormálny, nízky pre daný vekEnterobacteriaceae sa držia na normálnej, nízkej úrovni, kontrolný ukazovateľ
Mikrobiálny skríningBez nálezu pre daný vekC. difficile sa v tomto veku uvádza len ako detekcia a v tejto vzorke nebol zistený
Candida albicansZistenáZistená približne u 30 % zdravých detí školského veku
Gény rezistencie na antibiotikáNormálne pre daný vekNesú ich bežné baktérie, pochádzajú z potravy a prostredia
14 / 15

Poznatky o vývoji & výžive

Biologicky zaujímavá interpretácia výsledku tvojho dieťaťa. Spoločenstvo je zrelé a dospelého typu, vyvíja sa podľa plánu a jediná jasná téma, vzorec s nižším príjmom vlákniny, sa dá skutočne ovplyvniť.

Poznatky pre toto štádiumUkážková ilustrácia zo správy
PoznatokVýsledok tvojho dieťaťaHodnotenie
Výživový vývojZrelý, dospelého typuRozšírenie škály rastlinných vláknin priamo kŕmi organizmy tvoriace butyrát
Profil tráviacej fermentácieOdtlačok nižšieho príjmu vlákninyAcetát, propionát a laktát typické, butyrát nízky, závislosť od mucínu mierne zvýšená
Poznámka k tráveniu & plynomMarker dozrievaniaPo prvý raz zistený metanogén M. smithii sa uvádza neutrálne
15 / 15

Osobný akčný plán

Kroky prispôsobené veku a výsledku tvojho dieťaťa: podporné návrhy do každodenného života. Každý z nich je naviazaný na faktor v profile, ktorý rieši.

Kroky pre toto štádiumUkážková ilustrácia zo správy
KrokTypHodnotenie
Rozšír škálu rastlinných vláknin, celozrnných obilnín a potravín s rezistentným škrobomVysokáUvarené a vychladnuté zemiaky a ryža, strukoviny a mierne zelené banány kŕmia R. bromii; celozrnné obilniny, zelenina a ovocie kŕmia F. prausnitzii, Roseburia a Agathobacter
Striedaj rastlinné potraviny v priebehu týždňa, zameraj sa na pestrosť, nie na dokonalosťStrednáŠiršia škála rastlinných potravín rozširuje súpravu nástrojov na vlákninu a posilňuje zálohu producentov butyrátu
Antibiotiká si nechaj na situácie, keď sú naozaj potrebnéUdržiavaťChráni spoločenstvo fermentujúce vlákninu a rezervu odolnosti; vždy sa riaď odporúčaniami pediatra
01 / 15

Na prvý pohľad

Hlavné zistenia zo stolice tvojho dieťaťa v porovnaní so zdravými tínedžermi rovnakého veku a pohlavia. Celkový obraz: zrelé spoločenstvo v rozmedzí dospelých so silnou kapacitou fermentácie vlákniny a tvorby SCFA a s jednou jasnou, ovplyvniteľnou témou: spojiť stravu bohatú na bielkoviny s dostatkom vlákniny.

Hlavné zisteniaUkážková ilustrácia zo správy
UkazovateľVýsledok tvojho dieťaťaHodnotenie
Rovnováha ekosystému pre daný vekP66Zrelá, v rozmedzí dospelých
Tvorba butyrátuP74Silná pre daný vek
Rovnováha vláknina ÷ bielkovinyP42Naklonená k bielkovinám, pridaj vlákninu
Funkčná redundanciaP73Odolné
02 / 15

Zrelosť mikrobiómu

Ako presne spoločenstvo tvojho dieťaťa zodpovedá stupňu vývoja očakávanému v polovici dospievania, najdôležitejšiemu ukazovateľu vývoja, ktorý sa v tomto veku hodnotí ako rozmedzie. Nachádza sa v typickom rozmedzí dospelých: súbory pre vlákninu, SCFA, žlčové kyseliny a metán sú všetky etablované.

Vývojové rozmedzieUkážková ilustrácia zo správy
UkazovateľVýsledok tvojho dieťaťaHodnotenie
Zrelosť pre daný vekRozmedzie dospelýchV typickom rozmedzí dospelých, ktoré sa očakáva v polovici dospievania
Podoba spoločenstva pre daný vekZreléV porovnaní so zdravými tínedžermi rovnakého pohlavia sa spoločenstvo hodnotí ako zrelé
Etablované súboryVláknina, SCFA, žlčové kyseliny, metánPribližne od 6 rokov sa zrelosť hodnotí ako rozmedzie, nie ako bežiace hodiny
03 / 15

Diverzita & rovnováha ekosystému

Aké pestré je spoločenstvo tvojho dieťaťa v porovnaní so zdravými tínedžermi rovnakého veku a pohlavia a ako dobre zvláda každodenné výkyvy. Solídna, zrelá diverzita so širokým zoznamom druhov vo vyváženom ekosystéme v rozmedzí dospelých.

Ekológia pre daný vekUkážková ilustrácia zo správy
Diverzita pre daný vek (Shannon)
NÍZKOP68VYSOKO
3,95P68 · Typická pre daný vekMedián 3,80
Bohatosť (pozorované druhy)
NÍZKOP64VYSOKO
184P64 · Typická pre daný vekMedián 176
Rovnováha ekosystému (súhrnný index)
NÍZKOP66VYSOKO
P66Zrelá, v rozmedzí dospelých
Funkčná redundancia & odolnosť
NÍZKOP73VYSOKO
P73Odolné
04 / 15

Kľúčové mikróby pre toto štádium

Päť organizmov, ktoré sú pre tínedžera najdôležitejšie. V tomto veku sú hlavnými bodmi kľúčové organizmy vlákniny a butyrátu, generalisti na glykány a markery neskorého dozrievania, úplne iná zostava než mliečne organizmy dojčenského obdobia.

5 najdôležitejších bodovUkážková ilustrácia zo správy
Komplex Faecalibacterium prausnitzii
NÍZKOP71VYSOKO
9,8 %P71 · Silný pre daný vekMedián 7,5 %
Roseburia / Anaerostipes (butyrátový cech)
NÍZKOP66VYSOKO
6,4 %P66 · Typické pre daný vekMedián 5,6 %
Generalisti Bacteroides / Phocaeicola
NÍZKOP58VYSOKO
18,2 %P58 · Typickí pre daný vekMedián 17,0 %
Akkermansia muciniphila
NÍZKOP54VYSOKO
1,6 %P54 · Typická pre daný vekMedián 1,4 %
Bifidobacterium adolescentis
NÍZKOP62VYSOKO
3,1 %P62 · Typické pre daný vekMedián 2,6 %
05 / 15

Sieť SCFA

Mastné kyseliny s krátkym reťazcom, ktoré je spoločenstvo tvojho dieťaťa vybavené tvoriť, a to, ako sa mikróby navzájom kŕmia. Zrelá, dobre prepojená sieť: silný acetát a butyrát, stabilný propionát a laktát, ktorý sa tvorí aj spotrebúva.

Fermentačné kapacityUkážková ilustrácia zo správy
Tvorba acetátu
NÍZKOP70VYSOKO
P70Silná pre daný vek
Tvorba propionátu
NÍZKOP65VYSOKO
P65Typická pre daný vek
Tvorba butyrátu
NÍZKOP74VYSOKO
P74Silná pre daný vek
Tvorba laktátu & vzájomné kŕmenie
NÍZKOP60VYSOKO
P60Typické pre daný vek
06 / 15

Fermentácia vlákniny

Čo je spoločenstvo tvojho dieťaťa geneticky vybavené robiť s vlákninou zo stravy, palivom pre motor SCFA. Výbava je dobrá a široká a najužitočnejšie je pri tomto výsledku jednoducho motor ďalej dobre kŕmiť.

Kapacity pre vlákninuUkážková ilustrácia zo správy
Šírka enzýmov rozkladajúcich vlákninu (CAZýmy)
NÍZKOP69VYSOKO
P69Dobrá pre daný vek
Fermentácia rezistentného škrobu
NÍZKOP64VYSOKO
P64Dobrá pre daný vek
Tvorba butyrátu (motor, ktorý kŕmi)
NÍZKOP74VYSOKO
P74Silná pre daný vek
07 / 15

Fermentácia bielkovín

Čo je spoločenstvo tvojho dieťaťa vybavené robiť s bielkovinami, ktoré sa dostanú do hrubého čreva, hodnotené ako rovnováha a zasadené do kontextu. Proteolytická kapacita je trochu zvýšená, čo zodpovedá športovej strave bohatej na bielkoviny.

Kapacity pre bielkovinyUkážková ilustrácia zo správy
Proteolytická kapacita (fermentácia bielkovín)
NÍZKOP72VYSOKO
P72Zvýšená, spojená so stravou
Mastné kyseliny s rozvetveným reťazcom (BCFA)
NÍZKOP66VYSOKO
P66Mierne zvýšené
08 / 15

Rovnováha vláknina-bielkoviny

Hlavný ukazovateľ v období dospievania: kde sa nachádza rovnováha fermentácie a jediná zmena, ktorá ňou pohne najviac. Spoločenstvo tvojho dieťaťa je schopné na oboch stranách a rovnováha sa momentálne nakláňa k bielkovinám, očakávaný vzorec pri športovej strave bohatej na bielkoviny a veľmi ľahko napraviteľný.

Rovnováha a jej dve stranyUkážková ilustrácia zo správy
Rovnováha fermentácie vláknina ÷ bielkoviny
NÍZKOP42VYSOKO
P42Naklonená k bielkovinám, pridaj vlákninu
Sacharolytická strana: šírka CAZýmov
NÍZKOP69VYSOKO
P69Dobrá pre daný vek
Proteolytická strana: fermentácia bielkovín
NÍZKOP72VYSOKO
P72Zvýšená, spojená so stravou
09 / 15

Metabolizmus žlčových kyselín

Schopnosť mikróbov tvojho dieťaťa premieňať žlčové kyseliny, neskoro dozrievajúci súbor, ktorý v dospievaní dosahuje rozmedzie dospelých. Oba kroky sú prítomné a zrelé, normálny marker tohto vývojového štádia, ktorý podporuje kolonizačnú rezistenciu.

Kapacity pre žlčové kyselinyUkážková ilustrácia zo správy
Kapacita hydrolázy žlčových solí (BSH)
NÍZKOP63VYSOKO
P63Zrelá pre daný vek
Tvorba sekundárnych žlčových kyselín
NÍZKOP58VYSOKO
P58Zrelá pre daný vek
Clostridium scindens
NÍZKOP56VYSOKO
0,6 %P56 · Typický pre daný vekMedián 0,5 %
10 / 15

Tryptofán, indol & síra

Dve kapacity spojené so stravou: tvorba indolových signálov z tryptofánu zo stravy a tvorba sírovodíka zo sírnych aminokyselín a síranov zo stravy. Kapacita indolu je typická pre daný vek a potenciál sírovodíka je mierny, v súlade so všežravou stravou bohatou na bielkoviny.

Signálne & sírne kapacityUkážková ilustrácia zo správy
Kapacita premeny tryptofánu na indol
NÍZKOP61VYSOKO
P61Typická pre daný vek
Potenciál sírovodíka (H₂S)
NÍZKOP55VYSOKO
P55Mierny, spojený so stravou
Bilophila wadsworthia
NÍZKOP70VYSOKO
0,9 %P70 · Na hornej hranici, spojená so stravouMedián 0,6 %
11 / 15

Tvorba metánu

Či tvoje dieťa nesie archeón tvoriaci metán, normálny a neutrálny znak v období dospievania. Methanobrevibacter smithii je vo vzorke prítomný a jeho výskyt počas detstva stúpa, takže u tínedžerov je jeho zistenie bežné.

Zistený metanogénUkážková ilustrácia zo správy
UkazovateľVýsledok tvojho dieťaťaHodnotenie
Methanobrevibacter smithiiZistenýV dospievaní bežný, často ho nesie väčšina tínedžerov
Kapacita metanogenézyP57Prítomná, normálna pre daný vek
Prečo to uvádzameNeutrálne, informatívneMetán môže ovplyvňovať plynatosť a vyprázdňovanie, preto je dôležitý pre každodenné trávenie
12 / 15

Metabolická ekológia & poznatky o výžive

Opisný pohľad na to, ako spoločenstvo tvojho dieťaťa spracúva všežravú, športovú stravu. Súdržný, zdravý vzorec tínedžera: silný motor vlákniny a SCFA, rovnováha mierne naklonená k bielkovinám, mierny sírny potenciál a normálny metanogén.

Poznatky pre toto štádiumUkážková ilustrácia zo správy
PoznatokVýsledok tvojho dieťaťaHodnotenie
Ekológia fermentácieSúdržný všežravý vzorecSilný motor vlákniny a SCFA s rovnováhou mierne naklonenou k bielkovinám
Výživová & funkčná kapacitaSolídna a silnáSolídna výbava na fermentáciu vlákniny a silný motor SCFA, funkčné známky pestrej stravy s rastlinnou zložkou
Tráviaca funkciaBežné znaky tínedžeraM. smithii prítomný a v dospievaní normálny, s miernym sírnym potenciálom spojeným so stravou
13 / 15

Mikrobiálny profil tvojho dieťaťa

Organizmy primerané veku vo vzorke tvojho dieťaťa, zoradené podľa ich úlohy. U tínedžera tvoria dôležitú zostavu cech vlákniny a butyrátu, generalisti na glykány, špecialisti neskorého dozrievania a organizmy hlienu a vzájomného kŕmenia.

Tvoj profil na prvý pohľadUkážková ilustrácia zo správy
SkupinaZobrazenéHodnotenie
1 · Producenti butyrátu & SCFA5Motor zrelého čreva: fermentátory vlákniny a spotrebitelia laktátu
2 · Generalisti Bacteroides / Segatella4Široké rozkladače glykánov a stabilná chrbtica spoločenstva dospelého typu
3 · Neskoré dozrievanie & špecialisti4Bifidobacterium dospelého typu, špecialisti na žlčové kyseliny a metán
4 · Hlien & vzájomné kŕmenie3Organizmy na rozhraní hlienu, ktoré spájajú fermentačnú sieť dohromady
5 · Oportunisti (kontext)2Bežní obyvatelia na nízkej úrovni, uvádzaní pre kontext
6 · Huby / kvasinky2Nepatrná, normálna časť spoločenstva
14 / 15

Skríning, huby & gény rezistencie

Kontroly len na detekciu, s hodnotením upraveným podľa veku. Kvasinky ako Candida žijú v črevách mnohých zdravých detí a gény rezistencie sú prirodzenou súčasťou každého črevného spoločenstva, nesú ich bežné baktérie.

Kontroly len na detekciuUkážková ilustrácia zo správy
KontrolaVýsledok tvojho dieťaťaHodnotenie
Mikrobiálny skríningBez nálezu pre daný vekC. difficile sa u tínedžerov uvádza len ako detekcia a skríning bol bez nálezu
Saccharomyces cerevisiaeZistenáZvyčajne zo stravy, z pečiva a fermentovaných potravín
Gény rezistencie na antibiotikáNormálne rozmedzie dospelýchNesú ich bežné črevné baktérie a u tínedžera sú v normálnom rozmedzí dospelých
15 / 15

Osobný akčný plán

Kroky prispôsobené veku a výsledku tvojho dieťaťa: podporné návrhy do každodenného života. Hlavné posolstvo je jednoduché: bielkoviny si nechaj, pridaj vlákninu.

Kroky pre toto štádiumUkážková ilustrácia zo správy
KrokTypHodnotenie
Spoj bielkoviny v strave svojho dieťaťa s dostatkom vlákninyRovnováhaCelozrnné obilniny, strukoviny (fazuľa, šošovica, cícer) a veľa zeleniny a ovocia priamo kŕmia vlákninovú stranu rovnováhy
Udržiavaj vysokú diverzitu pestrou, minimálne spracovanou stravouUdržiavaťPestrosť udržiava cechy fermentujúce vlákninu a tvoriace butyrát dobre nakŕmené a ekosystém redundantný a stabilný
Používaj antibiotiká s rozvahou, len keď sú naozaj potrebnéUdržiavaťOdolné spoločenstvo tínedžera sa z každodenných výkyvov dobre zotavuje; používaj ich vtedy, keď ich predpíše lekár
Biológia hostiteľa

Čo spoločenstvo znamená pre tvoje dieťa v tomto štádiu

Tu ukazujeme, čo spoločenstvo práve teraz znamená pre tvoje dieťa: vývoj imunity, kolonizačnú rezistenciu, črevnú bariéru a každodenné výživové signály, vždy so signálmi, ktoré za tým stoja, a prispôsobené zvolenému vekovému štádiu.

Vývoj imunity

Dobre zastúpené
  • Hojné bifidobaktérie
  • Vysoká kapacita trávenia mliečneho cukru (P78)
  • Genetická kapacita tvorby kyseliny indol-3-mliečnej vďaka B. infantis

Ekológia imunitnej tolerancie

Prítomné primerane veku
  • Skoré krížové kŕmenie laktátom a acetátom
  • Anaeróbne dozrievanie podľa plánu (P62)
  • Málo imunogénne Bacteroides (P44)

Vplyv antibiotík

Vzorec bez vplyvu antibiotík
  • Hojné bifidobaktérie
  • Málo pionierov tolerujúcich kyslík
  • Nízka záťaž génmi rezistencie, normálna pre dojča

Črevná bariéra a kolonizačná rezistencia

Buduje sa normálne
  • Okysľovanie bifidobaktériami
  • Málo pionierov tolerujúcich kyslík
  • Zdravý acetát a laktát v mliečnej fáze

Vývoj imunity

Prítomné primerane veku
  • Usídlená sieť tvorby butyrátu (P57)
  • Dobrá kolonizačná rezistencia (P64)
  • Rastúca diverzita primerane veku (P58)

Kolonizačná rezistencia

Silná na daný vek
  • V čreve dominujú obligátne anaeróby
  • Enterobacteriaceae sú nízko
  • Nastupujúci butyrát dobre vyživuje črevnú výstelku

Zotavenie po antibiotikách

Bez známok narušenia
  • Etablované anaeróby
  • Nízke Enterobacteriaceae
  • Záťaž génmi rezistencie normálna pre daný vek

Profil tráviacej fermentácie

Zdravý vzorec batoľaťa
  • Stabilný základ acetátu (P61)
  • Prítomný propionát (P56)
  • Funkčný potravový reťazec krížového kŕmenia laktátom (P58)

Črevná bariéra a rovnováha mucínu

Vyvážené primerane veku
  • Butyrát ako palivo pre črevnú výstelku (P72)
  • Rovnováha obnovy mucínu (P55)
  • Akkermansia vyvážená, M. gnavus nízko (P32)

Metabolizmus tryptofánu a indolov

Dobré na daný vek
  • Kapacita premeny tryptofánu na indol a ligandy AhR (P65)
  • Tryptofanáza a dráhy aromatických aminokyselín
  • Kapacita tvorby kyseliny indol-3-mliečnej ešte mierne zvýšená, normálny prechodný znak

Kolonizačná rezistencia

Silná na daný vek
  • Celková kolonizačná rezistencia (P73)
  • Husté jadro fermentujúce vlákninu a vysoká tvorba SCFA
  • Organizmy spojené so záťažou pokojne nízko, Klebsiella na P44

Ekológia stravy

Rastlinne pestré primerane veku
  • Odtlačok stravovacieho vzorca (P72)
  • Široké spektrum CAZýmov (P74)
  • Prevaha sacharolytického nad proteolytickým metabolizmom

Metabolizmus tryptofánu a indolov

Typické pre daný vek
  • Kapacita premeny tryptofánu na indol (P50)
  • Tryptofanáza (tnaA) a dráhy indol-laktátu
  • Nesie ju rôznorodá skupina taxónov

Ekológia plynov: metán a síra

Dozrieva podľa plánu
  • Methanobrevibacter smithii novo zistený
  • Potenciál tvorby sírovodíka na daný vek mierny (P42)
  • Výskyt metanogénov počas detstva stúpa

Kolonizačná rezistencia

Zdravé na daný vek
  • Rôznorodé anaeróbne strážne spoločenstvo
  • Okysľovanie čreva mastnými kyselinami s krátkym reťazcom
  • Dozrievajúca chémia sekundárnych žlčových kyselín (P44)

Vývoj a výživa

Zrelé, dospelého typu
  • Vývoj podľa plánu pre 9 rokov
  • Vzorec s menším množstvom vlákniny, téma, na ktorej sa dá pracovať
  • Butyrát aj závislosť od mucínu reagujú na pestrejšiu rastlinnú vlákninu

Ekológia fermentácie

Súdržný vzorec zmiešanej stravy
  • Silný motor vlákniny a SCFA (P74 butyrát)
  • Mierny sklon k bielkovinám (P42)
  • Stredný sírny potenciál a normálny metanogén

Výživová & funkčná kapacita

Pevné a silné
  • Solídna výbava na fermentáciu vlákniny (P69)
  • Silný motor SCFA, znak pestrej stravy s rastlinami
  • Fermentácia bielkovín mierne zvýšená (P72)

Tráviaca funkcia

Bežné znaky tínedžera
  • M. smithii prítomný, v dospievaní normálny
  • Metán ovplyvňuje plyny a charakter stolice, neutrálne
  • Sírny potenciál stredný a závislý od stravy (P55)

Črevná bariéra a kolonizačná rezistencia

Zrelá kapacita
  • Kapacita hydrolázy žlčových solí zrelá na daný vek (P63)
  • Kapacita tvorby sekundárnych žlčových kyselín prítomná a zrelá (P58)
  • Kapacita premeny tryptofánu na indol typická pre daný vek (P61)
Funkčný potenciál

Na čo je črevné spoločenstvo tvojho dieťaťa geneticky vybavené

Tu sa otázka posúva od toho, ktoré baktérie sú prítomné, k tomu, čo dokážu. Každý panel odhaduje kapacitu z génov, ktoré zistíme, a menuje organizmy, ktoré za ňou stoja. Panely sa menia s vekovým štádiom, pretože úlohy spoločenstva sa menia, ako tvoje dieťa rastie.

NÍZKOP82VYSOKO

Materské mlieko je plné špeciálnych cukrov, oligosacharidov materského mlieka (HMO). Tento panel ukazuje, ktoré časti aparátu na mliečne cukry nesie spoločenstvo tvojho bábätka.

Kompletný transport mliečnych cukrov a základné enzýmy, poháňané B. infantis. Spoločenstvo tvojho bábätka je úplným využívateľom HMO.

Zložené z
Gény a organizmy za týmto skóre
Klaster Blon_2331 až 2361
GH20 / GH42
B. infantis
NÍZKOP70VYSOKO

Enzýmy na cukry s fukózou, ktoré prevládajú v mlieku väčšiny matiek.

Vysoké na daný vek, súčasť kompletnej sady génov pre mliečne cukry, ktorú tvoje bábätko nesie.

Zložené z
Gény a organizmy za týmto skóre
GH29 α-fukozidázy
GH95 α-fukozidázy
NÍZKOP64VYSOKO

Enzýmy na cukry s kyselinou sialovou, ktoré súvisia s vývojom mozgu a čreva.

Typické na daný vek, popri účinnej spoločnej dráhe lakto-N-biózy (P67).

Zložené z
Gény a organizmy za týmto skóre
GH33 sialidázy
Katabolizmus kyseliny sialovej
NÍZKOP73VYSOKO

Bifidobaktérie fermentujú mliečne cukry na acetát a jemne tak okysľujú črevo.

Dominantná mastná kyselina s krátkym reťazcom u dojčiat a signál, ktorý výskum spája s pokojným imunitným prostredím.

Zložené z
Gény a organizmy za týmto skóre
Bifidový skrat (xfp)
Acetátová dráha
NÍZKOP8VYSOKO

Aparát neskoršieho detstva, ktorý fermentuje vlákninu a tvorí butyrát.

Nízke, a to je očakávané: organizmy fermentujúce vlákninu a tvoriace butyrát prichádzajú okolo odstavenia, takže ide o normálne vývinové štádium.

Zložené z
Gény a organizmy za týmto skóre
Gény but / buk
Taxóny fermentujúce vlákninu (prichádzajú neskôr)
NÍZKOP57VYSOKO

Hlavná téma batoľaťa. Aparát na vlákninu a butyrát, v dojčenskom veku takmer neprítomný, je teraz usídlený a na dobrej ceste.

Poháňané Faecalibacterium, Agathobacter a Roseburia. Solídne, s priestorom rásť k plnej úrovni neskoršieho detstva.

Zložené z
Gény a organizmy za týmto skóre
Gény but / buk
F. prausnitzii
Agathobacter
Roseburia
NÍZKOP48VYSOKO

Rozmanitosť enzýmov aktívnych voči sacharidom (CAZýmov), ktoré nesie spoločenstvo tvojho dieťaťa, teda škála rastlinných vláknin, ktoré dokáže stráviť.

Dobré na daný vek a dostatočne široké na zdravú fermentačnú ekonomiku, s malým priestorom na rozšírenie pri pestrejšej strave. Toto je jediné jemné zistenie, na ktorom sa dá pracovať.

Zložené z
Gény a organizmy za týmto skóre
Čeľade glykozidhydroláz
Čeľade polysacharidlyáz
Bacteroides, Roseburia, Bifido
NÍZKOP53VYSOKO

Schopnosť fermentovať rezistentný škrob, teda škrob v uvarených a vychladených zemiakoch, ryži, strukovinách a celozrnných výrobkoch.

Ukotvené kľúčovým rozkladačom Ruminococcus bromii, ktorý je prítomný. Dozrievajúca časť vlákninovej ekonomiky batoľaťa.

Zložené z
Gény a organizmy za týmto skóre
Amylozóm R. bromii
Pululanázové CAZýmy
Amylázové CAZýmy
NÍZKOP61VYSOKO

Najhojnejšia mastná kyselina s krátkym reťazcom v čreve, ktorú tvorí mnoho organizmov vrátane bifidobaktérií a acetogénov, ako je Blautia.

Stabilná, dobre zásobovaná základňa fermentačnej ekonomiky, typická pre daný vek.

Zložené z
Gény a organizmy za týmto skóre
Acetogénna dráha (Wood-Ljungdahl)
Bifidový skrat
NÍZKOP58VYSOKO

Laktát, ktorý zanechajú iné mikróby, premieňajú organizmy krížového kŕmenia ďalej na butyrát a propionát.

Zdravý, stabilný potravový reťazec, ktorý nesú Anaerobutyricum hallii, Anaerostipes a Veillonella.

Zložené z
Gény a organizmy za týmto skóre
A. hallii laktát→butyrát
Anaerostipes laktát→butyrát
Veillonella laktát→propionát
NÍZKOP74VYSOKO

Celková šírka enzýmov aktívnych voči sacharidom v spoločenstve tvojho dieťaťa: koľko rôznych typov vlákniny dokážu mikróby spoločne rozložiť.

Široké a silné, znak zrelého čreva živeného rastlinami. Práve šírka zaručuje, že črevo tvorí prospešné mastné kyseliny s krátkym reťazcom bez ohľadu na to, čo je v daný týždeň na tanieri.

Zložené z
Gény a organizmy za týmto skóre
Počet čeľadí CAZýmov GH/PL/CE
Bacteroides
Ruminococcus
Roseburia
Bifidobacterium
NÍZKOP70VYSOKO

Škrob, ktorý prežije varenie a dostane sa do hrubého čreva, vo vychladených zemiakoch, ryži, strukovinách a celozrnných potravinách.

Silný motor rezistentného škrobu, ktorý vedie kľúčový primárny rozkladač R. bromii; ten otvára škrobové zrná pre celé spoločenstvo.

Zložené z
Gény a organizmy za týmto skóre
GH13 amylázy
Systém využívania škrobu (Sus)
R. bromii
B. adolescentis
NÍZKOP66VYSOKO

Hlavná vláknina v pšenici, raži a iných celozrnných obilninách.

Dobre vybavená kapacita rozkladu arabinoxylánu, poháňaná Roseburia a Bacteroides: znak stravy bohatej na celozrnné potraviny.

Zložené z
Gény a organizmy za týmto skóre
Xylanázy GH10/GH11
Arabinofuranozidázy GH43
R. intestinalis
B. ovatus
NÍZKOP72VYSOKO

Najdôležitejšia mastná kyselina s krátkym reťazcom, preferované palivo buniek výstelky hrubého čreva.

Silný, dobre usídlený motor tvorby butyrátu, ktorý čerpá z celého jadra fermentujúceho vlákninu.

Zložené z
Gény a organizmy za týmto skóre
Gény but / buk
Butyryl-CoA:acetát CoA-transferáza
F. prausnitzii
Agathobacter
Roseburia
NÍZKOP67VYSOKO

Laktát je medziprodukt, ktorý zdravé spoločenstvo spotrebúva a ďalej recykluje.

Zdravá skupina organizmov využívajúcich laktát, ktoré ho recyklujú na butyrát a propionát, znak stabilného, zrelého potravového reťazca.

Zložené z
Gény a organizmy za týmto skóre
Laktát → butyrát (A. hallii)
Anaerostipes
Laktát → propionát (Veillonella)
NÍZKOP33VYSOKO

Rozmanitosť enzýmov aktívnych voči sacharidom, výbava spoločenstva na vlákninu a hlavná funkcia v školskom veku. Ide o genetické kapacity: na čo je spoločenstvo vybavené.

Na daný vek trochu úzke, čo zodpovedá menšej škále rastlinných vláknin, ktoré sa dostávajú do čreva. Patrí k tomu, čo najcitlivejšie reaguje na stravu, a rýchlo sa rozširuje, keď pribudne rôznych rastlinných vláknin.

Zložené z
Gény a organizmy za týmto skóre
Diverzita génových čeľadí GH / PL / CE
Taxóny fermentujúce vlákninu
NÍZKOP28VYSOKO

Preferované palivo hrubého čreva a mastná kyselina s krátkym reťazcom, ktorá najviac súvisí s črevnou bariérou a imunitnou rovnováhou.

Na daný vek nízke, najjasnejšia páka v profile tvojho dieťaťa a dôsledok vzorca s menším množstvom vlákniny. Zvýšiť ho znamená rozšíriť škálu vláknin, ktoré sa dostanú do hrubého čreva.

Zložené z
Gény a organizmy za týmto skóre
Gény but / buk
F. prausnitzii
Roseburia
Agathobacter
NÍZKOP71VYSOKO

Nakoľko sa spoločenstvo spolieha ako na zdroj potravy na hlienovú vrstvu čreva namiesto vlákniny zo stravy. Črevo má vždy zdravú hlienovú vrstvu a určitá obnova hlienu je normálna a užitočná.

Mierne zvýšené, očakávaný sprievodný znak stravy s menším množstvom vlákniny. Zvyčajne sa samo upraví, keď sa v strave zvýši pestrosť rastlinnej vlákniny.

Zložené z
Gény a organizmy za týmto skóre
Podiel génov na rozklad mucínu
Akkermansia
M. gnavus
Inverzná kapacita pre vlákninu
NÍZKOP61VYSOKO

Či spoločenstvo fermentuje prevažne sacharidy (sacharolyticky, žiaduci vzorec), alebo sa prikláňa k fermentácii bielkovín.

Mierny proteolytický sklon, prirodzená druhá strana stravy s menším množstvom vlákniny. S pestrejšou vlákninou sa posúva späť na sacharolytickú stranu.

Zložené z
Gény a organizmy za týmto skóre
Podiel proteolytických taxónov
Alistipes
Bilophila
Inverzná kapacita pre vlákninu
NÍZKOP44VYSOKO

Špecializované gény (7α-dehydroxylácia), ktoré premieňajú primárne žlčové kyseliny na sekundárne, míľnik neskoršieho detstva.

V profile tvojho dieťaťa prítomné a dozrievajúce, zdravý signál dozrievania. Sekundárne žlčové kyseliny tiež pomáhajú držať oportunistov na uzde.

Zložené z
Gény a organizmy za týmto skóre
Gény baiCD
Clostridium scindens
C. hylemonae
NÍZKOP42VYSOKO

Najlepšie uchopiteľný výsledok v správe tínedžera. Porovnáva kapacitu fermentácie vlákniny (sacharolytickú) s kapacitou fermentácie bielkovín (proteolytickou), teda rovnováhu, ktorá najviac formuje každodenné prostredie v čreve rastúceho, aktívneho dospievajúceho.

Spoločenstvo tvojho dieťaťa zvláda obe strany a rovnováha sa momentálne prikláňa k bielkovinám: očakávaný vzorec pri športovej strave s vyšším obsahom bielkovín a veľmi ľahko napraviteľný. Ponechaj bielkoviny, ktoré tvoje dieťa na tréning potrebuje, a ku každému jedlu bohatému na bielkoviny pridaj štedrú porciu vlákniny.

Zložené z
Gény a organizmy za týmto skóre
Sacharolytická kapacita
Proteolytická kapacita
NÍZKOP74VYSOKO

Preferované palivo črevnej výstelky a mastná kyselina s krátkym reťazcom, ktorú výskum najviac spája so zdravým, pokojným hrubým črevom.

Silné na daný vek, poháňané hojnou skupinou fermentujúcou vlákninu: spoľahlivý zdroj energie pre črevnú výstelku.

Zložené z
Gény a organizmy za týmto skóre
Gény but / buk
F. prausnitzii
Roseburia
Anaerostipes
Agathobacter
NÍZKOP69VYSOKO

Škála enzýmov aktívnych voči sacharidom, ktoré spoločenstvo nesie, teda výbava na rozklad mnohých rôznych rastlinných vláknin v pestrej strave.

Široká výbava, dobrá na daný vek, a surovina, ktorú motor SCFA potrebuje. Aj fermentácia rezistentného škrobu je dobrá (P64).

Zložené z
Gény a organizmy za týmto skóre
Čeľade CAZýmov
Glykánové enzýmy Bacteroides / Roseburia / Ruminococcus
Ruminococcus bromii
NÍZKOP72VYSOKO

Kapacita fermentovať bielkoviny, ktoré sa dostanú do hrubého čreva, s mastnými kyselinami s rozvetveným reťazcom (P66) ako vedľajšími produktmi.

Mierne zvýšená a v súlade so športovou stravou s vyšším obsahom bielkovín: časť bielkovín sa fermentuje v hrubom čreve namiesto toho, aby sa úplne vstrebala skôr. Je to kontext, ktorý čítame ako signál rovnováhy.

Zložené z
Gény a organizmy za týmto skóre
Proteolytické taxóny
Gény fermentácie aminokyselín
Fermentácia aminokyselín s rozvetveným reťazcom
NÍZKOP57VYSOKO

Kapacita tvoriť metán spotrebou vodíka z fermentácie, ktorú nesie archeón M. smithii.

Prítomná a typická pre tínedžera. Metán môže ovplyvniť plyny a charakter stolice, preto ho uvádzame, a nie je ani dobrý, ani zlý.

Zložené z
Gény a organizmy za týmto skóre
M. smithii
Gény metanogenézy (mcr)
Kľúčové mikróby

Organizmy, na ktorých záleží v tomto štádiu

Kľúčové druhy sa menia, ako tvoje dieťa rastie: od bifidobaktérií milujúcich mlieko v dojčenskom veku po spoločenstvo fermentujúce vlákninu a tvoriace butyrát v neskoršom detstve. Každé štádium má vlastné hlavné body.

Ukážková ilustrácia zo správy
Bifidobacterium longum subsp. infantisPriaznivé
NÍZKOP74VYSOKO
18,4 %P74 · Silnémedián 9,0 %
Úplný rozkladač cukrov materského mlieka a kľúčový druh zdravého dojčenského čreva. Prítomný a hojný, výborné.
Kapacita využitia HMOPriaznivé
NÍZKOP78VYSOKO
P78Vysoké na daný vek
Genómová kapacita tráviť cukry materského mlieka: vysoká, poháňaná B. infantis.
Bifidobacterium (breve / bifidum)Priaznivé
NÍZKOP60VYSOKO
14,2 %P60 · Typické pre daný vekmedián 12,0 %
Organizmy krížového kŕmenia mliečnymi cukrami, ktoré spolu s B. infantis ukotvujú mliečne zamerané spoločenstvo tvojho bábätka.
Bacteroides (fragilis / dorei)Kontext
NÍZKOP44VYSOKO
4,1 %P44 · Typické pre daný vekmedián 4,9 %
Skoré anaeróby, ktoré pomáhajú trénovať imunitný systém. Usídľujú sa normálne.
Kapacita tvorby butyrátuKontext
NÍZKOP8VYSOKO
P8Veľmi nízke, teraz normálne
Aparát na fermentáciu vlákniny a tvorbu butyrátu: teraz nízky, čo je pred odstavením presne správne.
Dominancia BifidobacteriumVývinové
NÍZKOP71VYSOKO
61 %P71 · Silná pre daný vekmedián 52 %
Vysoká dominancia jediného rodu je znakom zdravého čreva živeného mliekom.
Faecalibacterium prausnitziiPriaznivé
NÍZKOP56VYSOKO
7,4 %P56 · Usídlené primerane vekumed 6,6 %
Hlavný producent butyrátu v detstve, ktorý po odstavení výrazne pribúda. Kotva nového spoločenstva fermentujúceho vlákninu u tvojho dieťaťa.
Agathobacter rectalisPriaznivé
NÍZKOP54VYSOKO
5,1 %P54 · Usídlené primerane vekumed 4,7 %
Významný producent butyrátu fermentujúci vlákninu, ktorý prichádza s tuhou stravou. Dobre usídlený, znak, že sieť tvorby butyrátu dozrela podľa plánu.
Ruminococcus bromiiPriaznivé
NÍZKOP52VYSOKO
2,2 %P52 · Prítomné primerane vekumed 2,0 %
Kľúčový druh pre rezistentný škrob. Otvára zrná uvareného a vychladeného škrobu a uvoľňuje potravu pre celé spoločenstvo.
Anaerobutyricum halliiPriaznivé
NÍZKOP50VYSOKO
1,9 %P50 · Typické pre daný vekmedián 1,9 %
Organizmus krížového kŕmenia, ktorý premieňa laktát na butyrát a spája dojčenský vek s detstvom: laktát, ktorý zanechajú iné mikróby, mení na butyrát.
Rovnováha Bacteroides / PhocaeicolaKontext
NÍZKOP49VYSOKO
P49Vyvážené primerane veku
Anaeróby so širokým záberom na glykány, ktoré trávia širokú škálu rastlinných a mucínových cukrov. Vyvážená prítomnosť podporuje šírku spektra vlákniny a kolonizačnú rezistenciu.
Dominancia BifidobacteriumVývinové
NÍZKOP46VYSOKO
14 %P46 · Klesá, očakávanémed 16 %
V batoľacom veku odtlačok mliečnej výživy ustupuje, ako sa spoločenstvo diverzifikuje, čo je vývinový krok. Pokles u tvojho dieťaťa je presne podľa plánu.
Faecalibacterium prausnitzii (komplex)Priaznivé
NÍZKOP70VYSOKO
9,8 %P70 · Silný pre daný vekmedián 8,0 %
Hlavný producent butyrátu a jeden z najhojnejších organizmov v čreve zdravého dieťaťa. Dobre usídlený primerane veku, kotva jadra fermentujúceho vlákninu.
Agathobacter rectalisPriaznivé
NÍZKOP64VYSOKO
6,1 %P64 · Typický pre daný vekmedián 5,4 %
Významný producent butyrátu, ktorý fermentuje vlákninu zo stravy a škrob. Po odstavení výrazne pribúda a je tu dobre zastúpený.
Ruminococcus bromiiPriaznivé
NÍZKOP66VYSOKO
3,4 %P66 · Silný pre daný vekmedián 2,6 %
Kľúčový rozkladač rezistentného škrobu: otvára škrobové zrná, ktorými sa potom živia ďalšie mikróby. Jeho zdravá prítomnosť je znakom čreva živeného vlákninou.
Roseburia intestinalisPriaznivé
NÍZKOP61VYSOKO
2,9 %P61 · Typická pre daný vekmedián 2,4 %
Pohyblivý producent butyrátu špecializovaný na arabinoxylán, hlavnú vlákninu celozrnných obilnín. Prítomný v zdravom množstve.
Bacteroides thetaiotaomicronKontext
NÍZKOP57VYSOKO
4,2 %P57 · Typický pre daný vekmedián 4,0 %
Generalista na glykány s obrovským repertoárom enzýmov na rozklad vlákniny. Všestranná opora spoločenstva.
Akkermansia muciniphilaVývinové
NÍZKOP54VYSOKO
1,6 %P54 · Typická pre daný vekmedián 1,4 %
Špecialista na mucín, ktorý žije pri črevnej výstelke. Objavuje sa a pribúda počas detstva a je tu prítomný v zdravom, vyváženom množstve.
Faecalibacterium prausnitziiPriaznivé
NÍZKOP27VYSOKO
3,1 %P27 · Nízky pre daný vekmedián 6,5 %
Hlavný producent butyrátu a jeden z najhojnejších organizmov u zdravého staršieho dieťaťa. Prítomný, ale na daný vek nízko, a najcitlivejšie reaguje na pestrejšiu rastlinnú vlákninu.
Roseburia / AgathobacterPriaznivé
NÍZKOP30VYSOKO
1,6 %P30 · Nízke pre daný vekmedián 3,4 %
Producenti butyrátu fermentujúci vlákninu, ktorým sa darí pri celozrnných potravinách a zelenine. Reagujú priamo na pestrejšiu vlákninu v strave.
Ruminococcus bromiiPriaznivé
NÍZKOP31VYSOKO
0,9 %P31 · Nízky pre daný vekmedián 2,2 %
Kľúčový rozkladač rezistentného škrobu, organizmus, ktorý otvára škrobové zrná, aby sa mohli živiť ostatní.
Akkermansia muciniphilaKontext
NÍZKOP71VYSOKO
2,4 %P71 · Mierne vysokémed 1,3 %
Organizmus spojený s hlienom, v rovnováhe priaznivý, ktorý sa pri nedostatku vlákniny opiera o hlienovú vrstvu čreva. Tu mierne zvýšený, signál závislosti od mucínu pri vzorci s menším množstvom vlákniny.
Rovnováha Bacteroides / SegatellaKontext
NÍZKOP38VYSOKO
P38Prevaha Bacteroides
Enterotypový sklon spoločenstva, chápaný ako kontext: dominancia Bacteroides s nízkym Segatella copri, vzorec spájaný so stravou s menším množstvom vlákniny, skôr západného typu.
Komplex Faecalibacterium prausnitziiPriaznivé
NÍZKOP71VYSOKO
9,8 %P71 · Silný pre daný vekmedián 7,5 %
Kľúčový producent butyrátu a jeden z najupokojujúcejších organizmov v zrelom čreve. Podporuje črevnú výstelku a pokojné imunitné prostredie.
Roseburia / Anaerostipes (skupina producentov butyrátu)Priaznivé
NÍZKOP66VYSOKO
6,4 %P66 · Typické pre daný vekmedián 5,6 %
Producenti butyrátu fermentujúci vlákninu a využívajúci laktát, ktorí spolu s Faecalibacterium ukotvujú motor SCFA. Dobre usídlení.
Generalisti Bacteroides / PhocaeicolaKontext
NÍZKOP58VYSOKO
18,2 %P58 · Typickí pre daný vekmedián 17,0 %
Široko zameraní rozkladači glykánov, ktorí trávia veľkú škálu rastlinných vláknin a tvoria stabilnú oporu spoločenstva dospelého typu. Normálny, výrazný znak.
Akkermansia muciniphilaKontext
NÍZKOP54VYSOKO
1,6 %P54 · Typické pre daný vekmed 1,4 %
Špecialista na hlienovú vrstvu, ktorý sa objavuje v detstve a je normálnou súčasťou zrelého spoločenstva. Prítomný v zdravom, strednom množstve.
Bifidobacterium adolescentisVývinové
NÍZKOP62VYSOKO
3,1 %P62 · Typické pre daný vekmed 2,6 %
Bifidobacterium dospelého typu a skutočný ukazovateľ dozrievania: v dojčenskom veku nízko, po odstavení pribúda a v dospievaní je dobre usídlený. Fermentuje škrob a fruktány.
Bilophila wadsworthiaKontext
NÍZKOP70VYSOKO
0,9 %P70 · Na hornej hranici, spojená so stravoumedián 0,6 %
Organizmus tvoriaci sírne zlúčeniny, ktorý pribúda pri strave bohatej na živočíšne bielkoviny a tuky. Tu na hornej hranici, ukazovateľ bielkovín súvisiaci so stravou, len ako kontext.

Popri nich uvádza správa každý organizmus profilu primeraný veku, zoskupený podľa úlohy, vždy s abundanciou, percentilom oproti referencii zodpovedajúcej veku a interpretáciou.

Podrobne

Čo vyšetrujeme popri vývinovom obraze

Vzorku kontrolujeme aj na klinicky významné organizmy, na panel húb s tromi kvasinkami a na gény rezistencie voči antibiotikám, všetko z tej istej vzorky stolice a všetko vyhodnotené podľa veku tvojho dieťaťa.

Klinicky významné baktérie a parazity vyšetrujeme z toho istého sekvenačného behu ako vývinový obraz. Vyhodnotenie sa riadi vekom tvojho dieťaťa.

Čo sa vyšetrujeLen zistenie prítomnosti
Klinicky významné baktérieDNA parazitovClostridioides difficileGény toxínov

Každý nález sa zobrazí ako zistený alebo nezistený, s krátkym vysvetlením, ako ho v tomto veku čítať.

Prispôsobené vekuOd 2 rokov
Do 2 rokov: C. difficile sa neuvádzaOd 2 rokov: uvádza sa

Nosičstvo C. difficile je u zdravých bábätiek veľmi bežné a očakávané, preto ho správa začne uvádzať až vtedy, keď má význam, približne od dvoch rokov.

Ako to vyzeráPríklad
SkríningŽiadne ďalšie označené nálezy

V ukážkových správach všetkých piatich štádií nebola označená žiadna klinicky významná bakteriálna ani parazitárna DNA.

Kvasinky žijú v čreve mnohých zdravých detí. Tri z nich uvádzame ako prítomnosť, vždy s tým, ako často sa vyskytujú u zdravých detí rovnakého veku.

Kvasinky v paneli3 položky
Candida albicansSaccharomyces cerevisiaeCandida (iné ako albicans)

Vyčítané z tej istej DNA ako baktérie, bez samostatnej vzorky a bez príplatku.

V zdravej referenciiVýskyt
Dojčatá: C. albicans približne v 60 %Školáci: približne 30 %

Každý výsledok porovnávame s tým, ako často sa kvasinka zistí u zdravých detí v danom štádiu, takže aj samotnú prítomnosť čítame v kontexte.

Ako to vyzeráPríklad
ZistenieCandida albicansZistené

Saccharomyces cerevisiae súvisí so stravou a prostredím a je normálnym nálezom, keď deti jedia pestrú stravu.

Gény rezistencie voči antibiotikám sú prirodzenou súčasťou čreva každého dieťaťa, nesú ich bežné črevné baktérie a pochádzajú z rodiny, potravy a prostredia. Uvádzame ich úroveň pre vek tvojho dieťaťa.

Hodnotené ako úroveň

Správa opisuje záťaž spoločenstva génmi rezistencie ako úroveň pre daný vek, nie ako zoznam jednotlivých génov.

Prítomné od začiatku

Gény rezistencie sú v čreve každého bábätka od narodenia, odovzdané od matky a z prostredia.

Porovnané podľa veku

Porovnávaciu skupinu tvoria zdravé deti v rovnakom vývinovom štádiu, takže normálna úroveň zostane viditeľná ako normálna.

Súčasť štandardnej správy

Úroveň génov rezistencie je súčasťou každej správy Microbiome 360° Črevo pre deti, v každom vekovom štádiu.

Kedy môžu tieto informácie pomôcť
  • Po liečbe antibiotikami, aby bolo vidieť, ako sa spoločenstvo zotavuje.
  • Keď v krátkom čase nasledovalo viacero liečeb za sebou.
  • Po pobyte v nemocnici alebo dlhšej ceste.
  • Keď chceš mať východiskový stav pred plánovaným zákrokom.

Správa vysvetľuje, čo úroveň v tomto veku znamená, takže výsledok môžeš prebrať so svojím pediatrom.

Súčasť tvojej testovacej súpravy

Všetko, čo potrebuješ na odber vzorky doma

Súprava príde v krabici so všetkým, čo potrebuješ na odber vzorky doma, u bábätiek aj priamo z plienky. Potom vložíš skúmavku späť do tej istej krabice a pošleš ju do nášho laboratória s predplateným spätným štítkom. Nič nekupuješ, nič nebalíš a nepotrebuješ žiadny termín.

bactera.Microbiome 360°Črevo pre deti
Vizualizácia: krabica s obsahom súpravyVizualizácia: krabica s obsahom súpravy
Čo je v krabičke
  • 1
    Odberová skúmavka so stabilizačným roztokomUdrží DNA vzorky stolice počas prepravy poštou stabilnú, bez chladenia.
  • 2
    Pomôcka na odber (Stool Catcher)Pre staršie deti na toaletu. U bábätiek a batoliat sa dá vzorka odobrať priamo z plienky.
  • 3
    Ilustrovaný návod krok za krokomNapísaný pre odber od detí a bábätiek, a k tomu pokyny na prípravu.
  • 4
    Karta s tvojím registračným kódom (Sample ID Card)Prepojí súpravu online s tvojím účtom Bactera, kde pri bábätkách uvedieš aj spôsob kŕmenia.
  • 5
    Hygienické vrecko (ochranná bublinková fólia)Uzatvárateľné a vystlané, na bezpečnú prepravu skúmavky.
  • 6
    Predplatený spätný štítok na krabiciTá istá krabička ide späť do laboratória. Zalep ju, nalep štítok a odovzdaj. Spätná doprava je zahrnutá v cene.
Metóda

Prečo shotgun ukáže viac ako test 16S

Väčšina testov čreva pre deti číta jediný markerový gén alebo kultivuje len to, čo v laboratóriu narastie. My čítame celú DNA vzorky stolice a porovnávame ju so zdravými deťmi rovnakého veku.

 Kultivačná metódaKultivácia (iní poskytovatelia) Sekvenovanie 16S16S (iní poskytovatelia) Shotgun metagenomikaShotgun (Bactera)
Čo sa číta Niektoré baktérie a huby Jediný markerový gén Celá DNA vzorky
Rozlíšenie Niekoľko baktérií Väčšinou na úrovni rodov Úroveň druhov
Rozlíšené druhy Bifidobacterium Čiastočne Nespoľahlivo ✓Áno, vrátane B. longum subsp. infantis
Referencia podľa veku Nie Zriedka ✓Áno, päť vekových štádií od 0 do 17 rokov
Huby Čiastočne Nie ✓Áno, tri kvasinky z panelu húb
Funkčné gény Nie Nie ✓Áno, mliečny cukor, vláknina, butyrát a ďalšie
Rezistencia voči antibiotikám Obmedzene Nie ✓Áno, uvedená ako úroveň pre daný vek
Hĺbka sekvenovania na vzorku
Shotgun metagenomika Bactera10 miliónovPárových čítaní (paired-end reads) na vzorku. Číta sa DNA všetkých organizmov vo vzorke stolice. V prípade potreby zvýšime hĺbku sekvenovania na 25 miliónov čítaní: kontaktuj nás pred objednávkou cez našu kontaktnú stránku alebo na info@bactera.de.
približne 1 000-krát
Typický test 16Scca 10 000Čítaní na vzorku, obmedzených na jediný markerový gén, zvyčajne s rozlíšením na úroveň rodov.

Porovnanie sa týka len hĺbky sekvenovania na vzorku, teda počtu analyzovaných čítaní. Vzťahuje sa na analytickú metódu, nie na jednotlivých poskytovateľov. Väčšia hĺbka sekvenovania znamená viac analyzovanej DNA na vzorku.

Postavenie na trhu

Medzi poprednými analýzami čreva pre deti v Európe

Väčšina testov čreva pre deti v Nemecku používa sekvenovanie 16S alebo kultivačné metódy a porovnáva dieťa s referenčnými hodnotami dospelých. My sekvenujeme celú DNA vzorky stolice a porovnávame ju so zdravými deťmi v rovnakom vývinovom štádiu. Čo to znamená v číslach:

10 miliónovPárových čítaní na vzorku stolice

Hĺbka sekvenovania na úrovni medzinárodného výskumu mikrobiómu namiesto približne 10 000 čítaní bežného testu 16S. V prípade potreby zvýšime hĺbku sekvenovania na 25 miliónov čítaní: kontaktuj nás pred objednávkou cez našu kontaktnú stránku alebo na info@bactera.de.

5Vekových štádií s vlastnými referenciami

Dojča, batoľa, predškolák, školák a tínedžer, každé štádium s vlastnými referenčnými hodnotami, vlastnými kľúčovými mikróbmi a vlastnými časťami správy.

10 až 15Analýz na vekové štádium

Od zrelosti mikrobiómu a rovnováhy ekosystému cez funkčné panely až po skríning a osobný akčný plán.

01Podľa vývinu, nie podľa dospelých

Päťmesačné a deväťročné dieťa hodnotíme oproti ich vlastnej vekovej skupine. Nízka diverzita so silnou dominanciou Bifidobacterium je u bábätka zdravý vzorec, u školáka však nález, ktorý stojí za pozornosť.

02Úroveň druhov namiesto úrovne rodov

Test 16S sa zvyčajne zastaví pri rode. My identifikujeme druh, a práve to odlišuje B. longum subsp. infantis, špecialistu na trávenie mliečnych cukrov, od jeho príbuzných.

03Technologicky medzi lídrami

Shotgun metagenomika na úrovni druhov je štandard, ktorým sa riadi medzinárodný výskum mikrobiómu. V spotrebiteľskej analytike je jednou z mála metód, ktoré sa používajú na celom svete.

04Funkčné gény v správe

Trávenie mliečneho cukru, fermentácia vlákniny, butyrát, žlčové kyseliny a ďalšie kapacity vyčítame priamo z génov, spolu s organizmami, ktoré za každou hodnotou stoja.

05Analýza vlastnými postupmi

Bioinformatiku spracúvame vlastnými analytickými postupmi v Kolíne, na najvyššej vedeckej úrovni. Hotové správy nenakupujeme.

06Jedna vzorka, obraz, ktorý rastie

Uloženú vzorku možno znova analyzovať, ako tvoje dieťa rastie a veda napreduje, a surové dáta sú kedykoľvek dostupné na stiahnutie.

Toto zaradenie sa vzťahuje na analytickú metódu použitú v jednotlivých prípadoch a na verejne dostupné informácie poskytovateľov testov čreva pre deti na nemecky hovoriacom trhu, stav k roku 2026.

Ako to funguje

Štyri kroky k tvojej správe

1
Vyber vekové štádium a objednaj

Vyber vekové štádium a objednaj

Vekové štádium vyberieš v pokladni. U teba do 1 až 3 pracovných dní. Súpravu zaregistruj online na www.my.bactera.de pomocou kódu z krabice.

2
Odober vzorku doma

Odober vzorku doma

Malá vzorka stolice skúmavkou zo súpravy. Ilustrovaný návod je napísaný pre deti a bábätká, vrátane odberu z plienky.

3
Pošli ju späť, poštovné je zaplatené

Pošli ju späť, poštovné je zaplatené

Tá istá krabica ide späť do laboratória s predplateným poštovným. Analýzu robí Bactera v Nemecku s vlastnými bioinformatickými postupmi na najvyššej vedeckej úrovni.

4
Tvoja správa o 4 až 6 týždňov

Tvoja správa o 4 až 6 týždňov

V tvojom účte Bactera na www.my.bactera.de, s vysvetleniami, interpretáciou a surovými dátami na stiahnutie.

Časté otázky

Časté otázky o analýze čreva pre deti

Od akého veku je analýza možná?

Od narodenia do 17 rokov. Päť vekových štádií: dojča od 0 do 12 mesiacov, batoľa od 1 do 3 rokov, predškolák od 4 do 5 rokov, školák od 6 do 12 rokov a tínedžer od 13 do 17 rokov. Od 18 rokov je správnou voľbou analýza čreva pre dospelých.

Prečo sú potrebné samostatné vekové štádiá?

Pretože ten istý výsledok znamená v závislosti od veku niečo úplne iné. Nízka diverzita so silnou dominanciou Bifidobacterium je u bábätka očakávaný vzorec, u školáka by však vyčnievala. Celú správu preto čítame podľa referenčných hodnôt, ukazovateľov a pravidiel hodnotenia zvoleného štádia.

Čo ak je moje dieťa medzi dvoma štádiami?

Vyber štádium podľa skutočného veku v čase odberu. Pri deťoch blízko zmeny štádia analýza zohľadňuje prechodné pásmo. Ak máš pochybnosti, napíš nám pred objednávkou.

Ako odoberiem vzorku od bábätka alebo batoľaťa?

Skúmavkou z testovacej súpravy, doma, za pár minút. Ilustrovaný návod opisuje aj odber z plienky. Staršie deti použijú pomôcku na odber na toaletu. Funguje to bez termínu a bez návštevy ambulancie.

Čo uvediem pri dojčených bábätkách alebo bábätkách na umelom mlieku?

Pri bábätkách uvedieš pri registrácii spôsob kŕmenia: dojčenie, umelé mlieko, kombinované alebo už príkrmy. Správa pre dojča z toho vychádza: prispôsobenie mlieku, ekológia Bifidobacterium a využitie HMO sa vyhodnocujú podľa veku a uvedeného spôsobu kŕmenia.

Čo znamená zrelosť mikrobiómu?

Opisuje, nakoľko spoločenstvo zodpovedá stupňu vývoja očakávanému v danom veku, a uvádza sa ako rozsah, nie ako presné hodiny. Je to vývinový opis mikrobiálneho spoločenstva, popri diverzite, rovnováhe ekosystému a funkčných paneloch.

Má analýza zmysel po liečbe antibiotikami?

Áno, opisuje aktuálny stav, napríklad znížené bifidobaktérie, zmenenú diverzitu alebo vyššiu úroveň génov rezistencie pre daný vek. Ak chceš vidieť obvyklý stav, počkaj po antibiotikách približne štyri týždne. Na sledovanie vývoja odporúčame dve merania.

Kedy je najlepší čas na odber vzorky?

Keď tvoje dieťa jedáva ako zvyčajne a je zdravé. V dňoch pred odberom nemeň stravu, počkaj, kým prejde akútna žalúdočná viróza, a po liečbe antibiotikami nechaj uplynúť približne štyri týždne. Probiotiká ideálne vysaď sedem dní vopred.

S akou referenčnou skupinou sa moje dieťa porovnáva?

So zdravými deťmi v rovnakom vývinovom štádiu. Každý percentil, každý medián a každé pásmo na tejto stránke pochádza z tejto referenčnej skupiny zodpovedajúcej veku, a preto môže tá istá hodnota v jednom štádiu znamenať silnú úroveň a v inom úroveň, ktorá sa ešte len rozvíja.

Ako dlho trvá analýza?

Zvyčajne 4 až 6 týždňov od doručenia vzorky do laboratória. Shotgun metagenomika vytvára oveľa viac dát ako test 16S a tie potom analyzujeme vlastnými analytickými postupmi oproti referenciám zvoleného vekového štádia. Hneď ako bude správa hotová, dáme ti vedieť e-mailom.

Koľko test stojí a preplatí ho zdravotná poisťovňa?

Test stojí jednorazovo 229 € vrátane dopravy a predplateného spätného zaslania v rámci Nemecka, rovnako pre každé vekové štádium. Ide o samoplatcovskú službu. Verejné zdravotné poisťovne analýzy mikrobiómu spravidla nehradia. Či prispeje súkromná poisťovňa, závisí od poistnej zmluvy.

Čo znamená doživotná DNA banka a čo sa deje s dátami?

Vzorku analyzujeme v Nemecku a spracúvame pseudonymne. Extrahovaná DNA zostáva uložená, takže vzorku možno znova analyzovať, ako tvoje dieťa rastie a veda napreduje, bez novej vzorky. Úplný zoznam organizmov, súbory FASTQ a surové abundancie si môžeš kedykoľvek stiahnuť.